Jump to content

DUB IT! 2013 19-21 lipiec 2013 Targi Kielce S.A


qbejs1

Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym Was zaprosić na organizowaną przez moją osobę zlot i targi motoryzacyjne. W części wystawienniczej pojawią się firmy z działki detailingowej, chciałbym też zorganizować mini konferencje/szkolenie które by przybliżyło ogółowi tematykę naszej pasji :) Poza tym zobaczyć będzie można sporo fajnych aut z naszego kraju i zagranicy a także wystawę klasyków pod patronatem ekipy klasyczny.com :) Poniżej trochę informacji ogólnych. Zapraszam Was serdecznie ;)

Dołączona grafika

Po I edycji zlotu przeanalizowaliśmy wiele spraw związanych z organizacją i uwag, które do nas spłynęły od tamtego czasu, aby w tym roku uderzyć ze zdwojoną siłą.

Tak jak w ubiegłym roku naszym celem jest zgromadzenie najlepszych aut zrobionych wg. starej i sprawdzonej szkoły czyli nisko&szeroko . Nie ograniczamy się jedynie do VAG'ów, chętnie zobaczymy różne marki, które godnie reprezentują Polską scenę. Mamy nadzieję że ta impreza skupi "grube" auta wielu marek, które połączy wspólna idea, pasja i dobra zabawa.

Sam zlot będzie połączony z targami na których to wystawiać się będą najlepsze firmy z branży tuningowej. Każdy kto myśli nad modyfikacjami silnika, kupnem zawieszenia czy innymi modami będzie mógł o tym porozmawiać z fachowcami, a także złożyć zamówienie na sprzęt w promocyjnych cenach.

Aby impreza odbyła się na odpowiednim poziomie zdecydowaliśmy się na podtrzymanie formy uczestnictwa, a mianowicie wjazd tylko z zaproszeniami, które po pozytywnym przejściu selekcji zostaną rozesłane do zainteresowanych. W ten sposób chcemy zagwarantować wysoki poziom oraz bezpieczeństwo i spokój uczestników.

Ponadto aby uniknąć sytuacji z zeszłego roku, gdzie spora część ludzi nie pojawiła się bez uprzedniej informacji, do połowy czerwca będzie trzeba wpłacić kwotę za nocleg. Niestety zostaliśmy do tego zmuszeni po przejściach z zarządem hotelu.

Garść informacji:

> Termin imprezy : 19-21 lipca 2013

> Miejsce : Hala E Targów Kielce S.A

> Opłata rejestracyjna dla kierowcy: BRAK !

> Zorganizowane zostanie miejsce do porządnego umycia aut

> W hali profesjonalna ochrona oraz możliwość zaaranżowania stanowiska

> Możliwoć grupowania aut klubami/forami etc.

> Opłata dla widzów : 10zł normalny bilet, 6zł ulgowy, dzieci do lat 7 free

> Noclegi: noclegi@dubit.pl Hotel Tęczowy Młyn ( ***, 150m od Targów Kielce, teczowy.com.pl ) WAŻNE: wpłata do połowy czerwca 2013 r.

> Konkursy : Best of show : Old School, Best of show : New Wave, Dyno Queen ( punktowana moc, unikalność, stopień zmodyfikowania oraz wystylizowanie ), Best interior, Sickest rims, Air battle, Obsessive Car Detailer ( OCD - najlepiej zachowane auto, oceniania powłoka lakiernicza, czystość wnęk, nadkoli, komory itd.), Hi5 old school ( wyróżnienia dla 5 samochodów wyróżniających się w Old School ), Hi5 new wave ( wyróżnienia dla 5 samochodów wyróżniających się w New Wave ), Nagrody i wyróżnienia przygotowane przez partnerów imprezy.

ZGŁOSZENIA można nadsyłać od 21.01 - 06.2013 r. Zaproszenia do udziału w imprezie zostaną rozesłane po zakończeniu zbierania zgłoszeń, tj. w czerwcu.

Formularz zgłoszenia samochodu -> http://dubit.pl/?page_id=136

Ramowy plan imprezy :

> Piątek : przywitanie uczestników, rejestracja, ustawienie aut, wieczorna impreza zapoznawcza.

> Sobota : otwarcie bram, pokaz aut oraz stoisk partnerów, rozegranie konkurencji, impreza integracyjna (poczęstunek, %%, DJ - FREE dla każdego zaproszonego).

> Niedziela : Rozdanie nagród, pożegnanie uczestników, zakończenie imprezy.

Wizualizacja głównej hali:

http://www.targikielce.pl/main/ck_panoramy/hala.php

Wizualizacja calego terenu:

http://www.targikielce.pl/main/wirtualny_spacer/start_targi_tour.html

Tak to wyglądało w 2012

VIDEO:

OtzyuZrwMgs

PHOTO:

http://www.volxzone.com/galerie/vag/2-uncategorised/65-dubit-2012.html

Kontakt:

> GG : 3690229 lub 3829628

> GSM : 505 181 851 lub 605 625 299

> Mail : info@dubit.pl

> Facebook : https://www.facebook.com/DUB.IT.CK/

> WWWW: http://www.dubit.pl

Jednak tutaj ja i Qbejs będziemy się starać na bieżąco odpowiadać na wszelkie pytania oraz dodawać nowe newsy na temat imprezy.

ZAPRASZAMY

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jakie są założenia?

Ile osób ma odwiedzić targi

Ile ma być wystawców

Jaka jest planowana ilość prezentowanych samochodów.

Porządna myjnia będzie jedna czy więcej?

Jak przyjedzie trochę samochodów a każdy będzie chciał dopieścić autko to myjnia może być mocno zablokowana.

Link to comment
Share on other sites

Shifty, założeniem imprezy jest zebrać jak najwięcej konkretnych projektów z Polski i nie tylko. Aby zapewnić odpowiedni poziom, postawiliśmy na selekcję zgłoszeń, pozwala nam to wybrać perełki ze wszystkich zgłoszeń - chcemy zachować odpowiedni klimat i jakość. W zeszłym roku imprezę odwiedziło ponad 13k odwiedzających w dwa dni, było 140 aut wybranych z ponad 300 zgłoszeń. Na naszym fanpage znajdziesz w albumach galerię z zaproszonymi autami. Trudno w tym momencie mówić o ilości wystawców, gdyż dopiero teraz tak naprawdę zaczynają się oni zgłaszać. Na tą chwilę mamy ponad 10 firm i conajmniej drugie tyle jest na etapie określania swoich potrzeb metrażowych. Przewidywana ilość aut na głównej hali to 140-170 aut. Ustawiane będą wyspowo i przemieszane stoiskami wystawienniczymi. Myjnia będzie jedna, co do zastojów to nie ma takiego problemu - w zeszłym roku naraz potrafiło się myć do 20 aut i ludzie potrafili się dostosować. Cały piątek jest dniem organizacyjnym na przyjazdy, mycia, booking, ustawienie na hali etc.

Michałoś, bilety do kupienia będą w dniu imprezy ( 10 zł normalny, 6 zł ulgowy, 30 zł VIP PASS z wejściem na dość ciekawy after ).

Swoop, tak ;) Co do akredytacji no problem, niedługo uruchomimy specjalny formularz kontaktowy w tym celu.

Przy okazji info o noclegach :)

Tak jak w 2012 roku, mamy zagwarantowane 200 miejsc w trzy gwiazdkowym hotelu 100m od hali Targów Kielce - Hotel Tęczowy Młyn *** (http://www.teczowy.com)

- Wszystkie pokoje klimatyzowane

- Mamy do dyspozycji dwójki

- Łóżka o wymiarze 90cm x 200cm lub 160cm x 200cm przy łóżku małżeńskim

- Pościel antyalergiczną

- Łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, mydłem w płynie

- Ręczniki

- Wodę mineralną

- Łącze internetowe przewodowe automatyczne- bezpłatne

- Telefon

- Odbiornik telewizyjny LCD z 22 kanałami telewizji satelitarnej

- Sejf

- Klimatyzacja

- Dostęp do pokoi keyless

W Lobby do dyspozycji internet (wifi), kanapy, bar (otwarty do ostatniego klienta) oraz billard.

Cena : 75 zł/os. za dobę ze śniadaniem (szwedzki stół) - normalna cena to 195zł za dobę! Dla przykładu akademik ze standardem wiadomym to koszt 50 - 60 zł za dobę ! Także cena bezkonkurencyjna do tego co otrzymujemy.

Pierwszeństwo przy rezerwacji pokoi mają właściciele zaproszonych aut wraz z pasażerami. Postaramy się jednak przygotować pewną pulę, która będzie dostępna do rezerwacji już teraz dla odwiedzających. W tym roku wymagana będzie także wpłata należności za nocleg z góry - niestety po akcji z zeszłego roku, gdzie część osób nie podeszła poważnie do sprawy, nie możemy sobie pozwolić na płacenie za niepoważne osoby, gdyż za niewykorzystane pokoje musimy zapłacić z własnej kieszeni.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...