Skocz do zawartości

Pasty polerskie Deox.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi


  • Administrator

Mam 1 ale jak czytam wasze opisy to myślę że dostałem inną pastę moja jedynka jest bardzo podobna do 2 , minimalne mocniejsza . Ale jeżeli jest podobna do S0 Scholla to nie polecał bym użycia wełny generalnie Wełny nie powinno sie używac z suchymi pastami .

Scholla s0 powinno się nakładać na twardym filcu który równo i z równym naciskiem równa powierzchnie , na miękkich padach będzie zbierać nie równo co może zaowocować punktowym przywitaniem się z podkładem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUBEER, ale nox ma inna technikę wyciągania past z butelek.

Ostatnio widziałem, że gdy nikt nie patrzył, to on butelke z Scholla S3 wziął do ust i zassał, a potem tym czymś zassanym z butelki oplół całego pada i zaczał pracować.

Chyba jednak musiał trochę połknąć, bo trochę pobladł, potem zzieleniał, potem sie zaksztusił, a następnie pracował jakby od tej pracy jego życie zależało.

Co do DEOX'a 1, to pamiętam iż nox też kiedyś mi dał taka próbke jakąś dziwną, co tak naprawdę to łyżeczką trzeba ją nakładać na pada z opakowania, bo nie wylata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUBEER, ale nox ma inna technikę wyciągania past z butelek.

Ostatnio widziałem, że gdy nikt nie patrzył, to on butelke z Scholla S3 wziął do ust i zassał, a potem tym czymś zassanym z butelki oplół całego pada i zaczał pracować.

Chyba jednak musiał trochę połknąć, bo trochę pobladł, potem zzieleniał, potem sie zaksztusił, a następnie pracował jakby od tej pracy jego życie zależało.

Co do DEOX'a 1, to pamiętam iż nox też kiedyś mi dał taka próbke jakąś dziwną, co tak naprawdę to łyżeczką trzeba ją nakładać na pada z opakowania, bo nie wylata.

Przemku wisisz mi za czyszczenie monitora bo go przez Ciebie oplułem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Doszło dokładnie około 1160 gr brutto.

Solidarnie zostało rozlane po około 300gr netto (330 gr brutto) dla:

1. Tony Soprano

2. JJ.

3. tdi

4. aro

Prośby o adresy na PW wysłałem.

P.S. Niestety, będę Was musiał prosic o zwrot pewnych kosztów.

Informację również podam na PW po wysyłce.

Pewne koszta czyli koszt keczupówki.

Przesyłki nie liczę, gdyż dostałem próbki wraz z przesyłką gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdzieś na forumie jest napisane że Deox 4 to odpowiednik Sealing Wax APO 60, a z tego co wyczytałem w necie to:

"Menzerna Sealing Wax APO 60 is a liquid carnauba wax with a hint of polish to remove light compounding haze and old wax residue."

Czyli takie AIO - zgadza się???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Seba, a przy jakiej minimalnej temperaturze można pracować pastami Deoxa?

Kurde Uczciwie odp nie wiem :( zawsze mam stala temp w lokalu w zime +18C w lato +22C, raz nam sie zdarzylo robic jak padlo ogrzewanie bylo jakies +6C ale kiepsko to szlo, Deoxy sa tlustawe wiec wola cieplo.Kanar cos testwal ale tylko na motorze wiec maly panel a opinie wyrazi sam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem auto na pokaz w opcji pół na pół, robione było 3M, jak wróci z pokazu druga polowe zrobię deoxami i będzie dobre porównanie. Póki co to mogę powiedzieć tyle, że mniej kryją niż 3M. Sebba zawsze przechodzi przez proces 3 past czy najmniej ścierna jest cleanerem (coś w stylu S40, o którym słyszale dobre opinie) który mogę zastąpić np hd cleansem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Żeby nie robić OT w projekcie Sebastiana, napiszę tu i odgrzeję temat:

Seba, czym się różni Deox3 od Deox5?

Z tego co kojarzę 3 jest do wykończeń i np. usuwa hologramy, a 5?

Moni roznica bardzo duza bo D5 jest podobna do S17+, nie zostawia hologramow aczkolwiek trzeba na niej robic troche dluzej niz na S17+ zeby usunac rysy,D5 jak kazdy Deox jest tlusty i latwy w pracy
Aha, bo sugerowałam się numeracją, rosnącą i myślałam, ze 5 jest jeszcze bardziej delikatna od 3 ;)
No i naszła mnie myśl, czym w takim razie różni się D5 od D2?

I gdzie tą 5 można umieścić na skali agresywności: D1, D2, D5, D3? Czy D5 między 1 i 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...