Skocz do zawartości

Nissan Primastar


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym przedstawić pracę , którą wykonałem w zeszłe wakacje , niestety nie posiadam wielu zdjęć , gdyż czasu było za mało na co kolwiek więc głównie zdjęcia przed i po . Czas wykonania to 2 dni , do wyczyszczenia środka miałem dwóch pomocników , z zewnątrz działem sam .

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Oczywiście jakieś 50/50 też musiałem zrobić , nie wiele , ale zawsze coś

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wnętrze , tak standardowo wyglądają wnętrza vanów używanych przez budowlańców w Irlandii

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Małe porównanie przed i po

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


le maskownic głośników chyba nie ruszyłeś

I pedałow w rowkach ale nie przejmuj się mam beret zryty :lol:

Praca fajna :u

trasznie mnie boli jak ludzie nie szanują auta którym jeżdżą i które służy im poniekąd do codziennej pracy.

JJ pracowałem dawno temu w Norymbergi i niemiec miał Vito lodówkę i mówi "Martin umyj lodówkę"a ja ok.Jak zobaczył jak szczegółowo zaczynam robić to już mu tętno przyspieszyło :lol: a jak skończyłem to mówie "teraz zrobie szoferkę bo insekty zaczynają mieć tam dom"

Chłop się zatrzymał i mówi "Martin samochód jest jak instrument dla muzyka ma zarabiać.Zostaw to" :lol:

A ja mu to k...a nie będę grał na brudnym

Ale spoko był chłop.Oni po prostu takie maja podejście,acz kolwiek jak wyczyściłem to podstawił mi multiple żony =))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co urzywales, produkty, maszyny itp

Dokładnie już nie pamiętam , na pewno polerka była tylko 2 stopniowa zielony korek na zielonej gąbce 3 m / menzerna pf 2500 na żółtej gąbce 3 M . Wosk coli 476 .

Ale maskownic głośników chyba nie ruszyłeś

Jakoś ten detal umknął mojej uwadze :oops: , dopiero na zdjęciach zauważyłem ale już było za późno na poprawki bo auto już było w rękach właściciela

że Ci sie chciało

Dobry wózek do treningu :D , A i pare $ właściciel zostawł :) ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...