Skocz do zawartości

Futro polerskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono specjalistów :)

Wczoraj miałem drugi dzień polerki Puga. Po pierwszym, niezbyt udanym dniu przyszedł przełom i myślę, że polubimy się z futrem ;) Mam do Was kilka pytań odnośnie w/w akcesoria:

1. Jak często czyścić futro podczas polerowania? (przeczesywałem je co nowy obszar do polerowania)

2. Czym to robić? (używałem metalowego 'grzebyka' dla piesków, ale nie wiem czy to dobry pomysł)

3. Do futra potrzebujemy więcej pasty niż na gąbkę. Smarować cały pad czy wystarczą większe kropki (powiedzmy, jak 5zł)?

4. Jak szybko 'kończy' się futro?

5. Czy takie futerko również się nada?

http://allegro.pl/item1157827355_futro_ ... ierny.html

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam szanowne grono specjalistów :)

Wczoraj miałem drugi dzień polerki Puga. Po pierwszym, niezbyt udanym dniu przyszedł przełom i myślę, że polubimy się z futrem ;) Mam do Was kilka pytań odnośnie w/w akcesoria:

1. Jak często czyścić futro podczas polerowania? (przeczesywałem je co nowy obszar do polerowania)

2. Czym to robić? (używałem metalowego 'grzebyka' dla piesków, ale nie wiem czy to dobry pomysł)

3. Do futra potrzebujemy więcej pasty niż na gąbkę. Smarować cały pad czy wystarczą większe kropki (powiedzmy, jak 5zł)?

4. Jak szybko 'kończy' się futro?

5. Czy takie futerko również się nada?

http://allegro.pl/item1157827355_futro_ ... ierny.html

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

AD1-po kazdym skonczonym polerowanym obszarze

AD2-najlepsze sprezone powietrze nie niszczy futra jak grzebien itp

AD3-Uwazam , ze do futra jest lepiej uzywac mniej pasty niz do padow,polecam pracowac zupelnie na plasko

AD4-jesli jest dobrej jakosci starczy na kilka aut

AD5- na tym zdjeciu ciezko okreslic jego strukture ale warto kupic i potestowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja najlepsze jakie miałem to od Seby SNB. Nie wiem co to za futro ale wyglądem przypomina mi nowe futro od SJake WWL Szon

'>http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/sam/od-m-do-z/wwl-1/wet-wet-look-szonn-futro-polerskie.html

 

Niestety to moje trochę przeszło ale trzyma się dalej ! najgorsze to, że rzep już się tak nie trzyma. Musiałem go chyba troszkę przegrzać.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ. Pytanie nie takie dziwne, pytam bardziej doświadczonych odemnie.

 

A co powiecie o takim Flexipads 

Ho4J2AiUKOUp-650x650.jpg

 

Czemu się uparłeś na takie futro ?

 

To możesz sobie kupić ale tym to tylko na płaskich panelach no i ostrożnie na przetłoczeniach, kantach itd. poza tym pracuje się tym dobrze tylko sypie się z niego (u mnie taka wełna z makity).

Jak już chcesz duże to weź sobie duże fioletowe Lake Country.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie takie futro będzie służyło tylko do dachu maski. A co do marki to jasna sprawa że do lakierów bardzo twardych: audi, vw, bmw, volvo itp. bo do renault i fiat na pewno takiego futra używał nie będę. Kupiłem futro flexipads ale żałuje mogłem spróbować festoola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...