Skocz do zawartości

Smart CarWash


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dzięki uprzejmości Sławka z Diamondbrite dostałem do testów paczuszkę z produktami Smartwax. Przyznam szczerze, iż jest to pierwszy produkt z tej firmy w mojej kolekcji, tym chętniej przystąpiłem więc do testu.

Na pierwszy ogień poszedł ichniejszy szampon - Smart CarWash.

Dołączona grafika

SmartCarwash- Wysokiej klasy szampon. Nie usuwa wcześniej nałożonego wosku, szybko zmiękcza brud oraz osady z powierzchni lakieru. Dodatkowo zawarte w nim lubrykanty ułatwiają mycie i spłukiwanie. Łatwy do spłukania nie pozostawia zacieków.

Szampon występuje w trzech pojemnościach:

50ml - 23zł

150ml - 27zł

473ml - 39zł

Moje spostrzeżenia:

Zapach: cytrynowy

Konsystencja: gęsty

Barwa: jaskrawa, żółto-zielona

Z takim brudem musiał zmierzyć się bohater testu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Auto zostało opłukane bez ciśnienia jedynie aby usunąć piasek, tak kropelkowało brudne przed myciem:

TOesPp1Imkk

Odmierzyłem 1 uncję co w przeliczeniu wynosi 30ml:

Dołączona grafika

Po czym wlałem do wiaderka:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Szampon opada na dno, nie rozpuszcza się w wodzie:

Dołączona grafika

Kolejny raz spotkałem się z "lepkością" szamponu (poprzednio przy SG truskawkowym), musiałem to wymyć ręką a w wiaderku porządnie zamieszać:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W wiadrze było ok 9l, zrobiłem parę strzałów wężem ogrodowym aby wymieszać wszystko i ubić szampon. A ten się wpienił:

Dołączona grafika

Suma summarum, wyszło 30ml na ponad 10l wody. Moim zdaniem przyzwoicie.

Zacząłem więc mycie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tutaj krótki filmik jak to wyglądało, możecie zobaczyć pianę..

vnVNBNmlX64

Lakier oraz listwy progowe zostały domyte bez problemu, szampon poradził sobie nawet z wymyciem felg przy użyciu szczotki Monster Shine. O śladach po wodzie nie wspominam :u

Dołączona grafika

Dołączona grafika

LSP jest takie, że ciężko je wykończyć więc będę musiał sprawdzić wpływ szamponu na trwałość przy jakimś naturalu :)

10R3iYNps-8

Końcowa ocena:

Bardzo sympatyczny szampon który bez problemu domywa zimowy brud i sól z dróg. Rozcieńczenie na dobrym poziomie, podobnie jak Presta MaxiSudz. Łatwo się spłukuje i nie zauważyłem aby szybciej zasychał. Mocno się pieni, zarówno w wiadrze jak i na lakierze. Dla mnie ciekawy produkt, szkoda tylko, że cenowo nie porywa.

To chyba wszystko, pozdrawiam Was gorąco - jeśli macie jakieś pytania - proszę zadawać je bez zawahania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...