Skocz do zawartości

Espuma Activio Neutral


minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

Na tapecie nowa pianka.

Dołączona grafika

Rynek zdaję się być nasycony wszelkiego rodzaju pianami co nie stoi na przeszkodzie by ulokować nowe dobre produkty.

Czy Espuma takim jest? Zobaczmy...

Piana jak każda, nadaje się do aplikacji pianownicami ręcznymi bądź typu PA.

Ja wybrałem tą drugą opcję, co za tym idzie piana nie jest wstępnie rozcieńczana.

Osoby użytkujące pianownice ręczne z dużą dozą pewności uzyskają wyższy stopień spienienia.

Samochód testowy prezentował ładnie zaschnięty dość stary brud..

Dołączona grafika

Piana narzucona lancą pianującą Soteco

Dołączona grafika

Po ok 3 minutach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać piana nie jest stworzona do efektów specjalnych w postaci bitej śmietany ale ma asa.

Mianowicie początkowo jak zobaczyłem to co na fotkach przyszło rozczarowanie, jednak po opłukaniu okazało się że pianka mocno domyła auto a na innych elementach nie pozostały niepożądane ślady jak w przypadku innych skutecznych pian.

Wpływu na LSP nie było mi dane sprawdzić gdyż ilość pianki nie pozwoliła na dłuższe testy.

Moje spostrzeżenia to:

-skuteczna

-nie zasycha nawet w nasłonecznionym miejscu (!)

-mogła by być gęstsza (tylko aspekt wizualny)

-zapachu brak albo ja nie czuję

Według mnie piana ma potencjał zwłaszcza w skuteczności mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nawet plus bo szybciej się spłuka

Dokładnie. Problemów ze spłukiwaniem brak. :u

zapach podchodzi mi pod lekko cytrusowy bardzo przyjemny

Produkt jest co prawda bezpieczny, ale nie należy go "wciągać" :D Mnie niestety natura nie obdarzyła tak wielkim darem powonienia i nie wyczułem cytrusa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie foty na razie tego co byłem w stanie przeprowadzić :?

Dołączona grafika z takim brudem sobie radziła

Dołączona grafika

tutaj piana po 2minutach.Stężenie 50ml/litr z Epoci-2filce.

Ogólnie to dobrze domywa bardzo fajnie i myślę,że sprawię sobie bańkę jak skończę żółtą S....(ta dziwna nazwa :lol: )

Niestety nie zrobiłem zdjęć po spłukaniu,bo od razu się wziąłem za mycie i trochę za późno sobie przypomniałem,ale następnym razem się poprawię. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie żaden z testujących fotki nie pokazał ja też :(

Mogę tylko stwierdzić (może starczy) że auto mimo przyschniętego brudu i absolutnego braku LSP (co utrudnia domycie) domyło się na bardzo wysokim poziomie.

Mogę śmiało powiedzieć że to jedna z lepiej myjących pian jakie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no to jadym z koksem :)

dostałem na testy pianę od Jacka,więc testujemy

psikana Marolexem przerobionym na pianownicę

brudzik/kurz jaki miała do zwalczenia :u

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ładnie domyła,lecz trochę mi przyschnęła bo myłem w pełnym słońcu,od razu można zobaczyć jak sie zachowa jak przyschnie :u

Dołączona grafika

wpływu na LSP(juz powoli padający Sonax) nie ma,co można zobaczyć na tym zdjęciu :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

piana fajna,tania i wydajna,daje radę i może sie kiedyś skuszę na większą dawkę :u polecam :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo,że test zrobiłem w tamtym tygodniu,dopiero teraz udało mi się znaleźć chwilę,aby wrzucić zdjęcia... :roll:

Sponsorem testu było Polishangel.pldziękuje bardzo,za zawierzenie mi do testów szpejów :u

Stan przed

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Auto było po 700km to i znalazło się kilka robaczków :u

Dołączona grafika

No to pianujemy stężenie standart 45-50ml/l 2filce

Dołączona grafika

pianka po upływie 5minut,temp.15st.C

Dołączona grafika

No i po myciu po 5taka

Robale uciekły :u

Dołączona grafika

Tu bez lipy,ogólnie to nie przejmujcie się piachem,bo auto było już po małym suszeniu,a tą porą roku ciężko nie wpaść w piasek na ulicy :?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pianowałem wcześniej już kilka aut tą pianą i stwierdzam,że piana jest dość mocna,ale mocno nie nadżera LSP.

Przy trybie mycia ręcznie raz w tygodniu ,mogę spokojnie przesunąć raz na dwa tygodnie,a raz na tydzień z espumą,ogólnie daje radę i jak wykończę swoją pianę,to będę wiedział co kupić :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...