Skocz do zawartości

Honda Shadow VT 800 wersja USA 1988r


sivy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Odważyłem się zrobić pierwsza w życiu relacje :) Jest trochę uboga bo wolałem pracować niż robić milion zdjęć :P

skopiuje opis z facebook'a co by nie marnować czasu :P

nie wypisze czego używałem bo nie pamiętam :D


Rewitalizacja motocykla Honda Shadow Vt800 USA 1988r

Honda przyjechała do Nas aby przygotować się do nadchodzącego sezonu motocyklowego. Naszym zadaniem było standardowe oczyszczenie motocykla z zabrudzeń wynikłych z zwyczajnej eksploatacji - przynajmniej taki był plan na samym początku;)

Na szczęście właściciel motocykla pozwolił Nam zaszaleć a efekty tych szaleństw pragniemy zaprezentować poniżej.

Motocykl zabrał z Naszego życiorysu wiele godzin i bardzo Nas to cieszy!

To wspaniałe, że mogliśmy uratować ten wspaniały okaz przed nieubłaganie przemijającym czasem.

Teraz jest już pewne, że Honda będzie służyć właścicielowi jeszcze wiele, wiele lat.


Miłego oglądania fotorelacji ...






Dziękuje za uwagę

Pozdrawiam :-bd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


odblask wypolerowany tak jak wszystkie inne lampeczki ;) Pracowałem przy niej od poczatku lutego do dzisiaj ;) mozna powiedziec ze 2 miechy. Jedni pomyślą, ze sie opierdzielałem a drudzy ze zadbałem o kazdy szczegół :mrgreen: Realnie taka operacja zajełaby mi jakies 3 tygodnie ale miałem przerwy spowodowane chromowaniem kół czy tez polerowaniem pokryw albo czekaniem na uszczelki do silnika. Teraz czekam jeszcze na nowe klamki i naklejke na bak z serwisu. Przy takich misjach mozna zapomniec o systematyce pracy ale fun jest :D

Gratuluję wytrwałości. Tyle zakamarków jest w motocyklach, że ja bym chyba wolał czołgiem się zająć ;)

Kocham motocykle ;) Poza tym jak w Polsce jeszcze nie istniał detailing to ja juz zajmowałem sie motocyklami nie wiedzac jak to zajecie nazywać. Troche skilla z młodzieńczych lat mi zostało ;)

czołg? why not ;)

A poza tym małym szczegółem super! :u

thx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...