Skocz do zawartości

Skoda Octavia - CDS & SNB


GRUBEER

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak:

Projekt: Skoda Octavia

Stan Lakieru: ... Średni

Narzędzia: Flex L 3403 VRG i Einhel BT-PO 1100, Maszyna "Dwie głowice", SIM 180

Pady: Żółte SNB, Wafel Scholl, Futro Scholl + inne :P , M-SH,

Pasty: S17, Test nowych past (dużo kombinacji było )

Cleaner: DLP

Wosk: Z-T, Natt Red

Ludzie: Kuba i Andrzej no i oczywiście BOSS "SNB" - Sebastian

Akcesoria: MF różne...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

USMIECH SZEFA :P

Dołączona grafika

BOSS

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale na tym zdjeciu to juz bylem trzezwy bo tak glupio wygladam jedynie na trzezwo :D

A mowilem zebys sie uczesal do foto :P :lol:

Generalnie bardzo gitesowa wspolpraca z BOSSem "amatorem" czytajacym rozne poradniki kucharskie,ogrodnicze itp... (Przyjaciólka,Tina,Działkowicz,Domowy Ogrodnik itd.) :P

Seba jeszcze raz dzieki za poswiecony Nam czas i cierpliwosc :D

Dodam jeszcze ze dzis wszystka czech doszlismy do wnisoku ze po dobie od nawoskowania lakier jeszcze bardziej nabral glebi i efektu mokrego :mrgreen:

P.S.

Musze psa wyeksmitowac z podworka bo juz zglada gdzie tu by lape zadrzec kolo Octy :twisted: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz było fajnie naprawdę takie spotkanie daje wiele tym bardziej ze dokształcał nas sam MASTER SNB :D czasem byliśmy już tak zirytowani ze masakra :D mi i Andrzejkowi maszyna skakała jak szalona nie wiedzieć czemu... jeszcze wtedy (a kilka autek zrobiliśmy i nie było takich cyrków) a Seba podchodzi łapie maszynę jedna łapką (zakłada słuchawki gdzie Ojciec dyrektor akurat ma kazanie) i nawet mu nie drgnie to w takim momencie qrw..........ca człowieka bierze !!!! ale warto !!!

a to mój ulubiony fotosik :P

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem powiedziec.

Ładna ta felga. Pasowała by mi do Partnera.

A dzieki :D owszem ladna ale przechlapana w czyszczeniu

a na wiosne jak ja woskowalem i pozniej przyszlo mi coliego spolerowac to juz byla masakra :mrgreen:

bialy nie masz co w nocy robic tylko snic o Sebie ?? :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka fuzja na bogato, gratuluje osiągniętego rezultatu i możliwości pracy w tak zacnym i sympatycznym towarzystwie. Czy jeśli kupię prenumeratę Przyjaciółki to również do mnie wpadniecie? :lol:

Dziekówa bylo naprawde sympatycznie i ta skarbnica wiedzy od "amatora" ... gazet i poradnikow...

Do Przyjaciółki obowiazkowym uzupelnieniem jest juz Dzialkowiec i Domowy Ogrodnik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka fuzja na bogato, gratuluje osiągniętego rezultatu i możliwości pracy w tak zacnym i sympatycznym towarzystwie. Czy jeśli kupię prenumeratę Przyjaciółki to również do mnie wpadniecie? :lol:

Dziekówa bylo naprawde sympatycznie i ta skarbnica wiedzy od "amatora" ... gazet i poradnikow...

Do Przyjaciółki obowiazkowym uzupelnieniem jest juz Dzialkowiec i Domowy Ogrodnik :lol:

Nie przesadzajmy Panowie tej wiedzy nei bylo tak duzo wiele wam nie przekazalem jedynie skrawek czasu malo, pierwszy dzien byl Hip Hop tzn maszyna skakala jak dzika locha( nie wiem czemu, mi nie skakala) ale drugi dzien jak robili MB bylo duzzzzzo lepiej, auto wyszlo super a jak teraz fajnie kropelkuje lans na maxa nad morzem :mrgreen:

Trzeba by zrobic jakis taki spot zlot mlot czy cus z grillem polerka :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...