Skocz do zawartości

Audi A6 3.0TDi korekta lakieru+cquartz


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu miałem przyjemność odświeżyć i zabezpieczyć powłoką kwarcową Audi A6. Samochód cały w oryginalnym lakierze ( bardzo twardym, ciężkim w polerowaniu ). Do korekty używałem past Menzerny ( FG 400 i SF4000) i Mequirsa ( 205 ). Jeżeli chodzi o pady i futra to Flexipads Hex Logic ( używam od jakiegoś czasu i bardzo je sobie chwalę ) i Wet Wet Look Szonn ( również bardzo dobre ). Przeważnie robiłem dwa przejazdy futrem i fg400, jeden przejazd żółtym flexi i fg400, jeden przejazd zielonym flexi i sf4000 i jeden przejazd czarny flexi i 205. Po korekcie samochód umyty płynem do mycia naczyć, przetarty ipą i eraserem. Korektę oceniam na uczciwe 75-80%. W relacji brak pędzelków, zdjęć z mycia itp. absolutnie nie miałem na to czasu więc z góry przepraszam.

mtdd.jpg
0h0o.jpg
bpto.jpg
usfa.jpg
noqc.jpg
7uyp.jpg
0vbh.jpg
61us.jpg
0vvf.jpg
ev04.jpg
nspq.jpg
uzzo.jpg
yot4.jpg
kk3q.jpg
z4m2.jpg
zf2c.jpg
q7wt.jpg
zxms.jpg
xynl.jpg
npti.jpg
exl9.jpg
hxck.jpg
nlc6.jpg
f4xk.jpg
loib.jpg
o3j.JPG
1a2b.jpg
bsmz.jpg
cfk8.jpg
k0xb.jpg
00gq.jpg
4n5c.jpg
8y09.jpg
oi9i.jpg
kbk5.jpg
13nh.jpg
hjlu.jpg
xcu.JPG
mg4v.jpg
odef.jpg
xx9z.jpg
ofzw.jpg
9hin.jpg
q5gn.jpg
ap9v.jpg
h1y4.jpg
6b4i.jpg
vem8.jpg
6gkc.jpg
z6dn.jpg
qsus.jpg
3pfw.jpg
bgn1.jpg
8v95.jpg
gdk0.jpg
33lu.jpg
4if0.jpg
zupq.jpg
wmg0.jpg
8qae.jpg
r3t0.jpg
3b2l.jpg

Zdjęcia po robione na szybkości bo właściciel już czekał na samochód. Całość zajęła 5 dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


33lu.jpg

 

holos?

 

Jakim cudem tak malutki flakonik CQ wystarczył na tak duże auto?

to bardzo wydajny środek. Dawno temu kiedy jeszcze uzywałem CQ starczał mi na dwa takie samochody. a nawet raz udało mi sie opierdzielić dwa transportey T5 :)

PS. Nie widze sensu aplikacji powłoki na auto skorygowane w 75-80% -ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...