Skocz do zawartości

Marine Mielno edycja 2014


Zybercik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Czy jest taka możliwość w tym roku? Na stronie znalazłem info że brak wolnych pokoi do końca sezonu.

Chciałem napisać do Ciebie Mirku PW ale niestety nie mogę więc założyłem temat. 

Termin pewnie 30 sierpień - 1 wrzesień. Czy ktoś by jeszcze reflektował gdyby się dało? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mało się ostatnio udzielam na forum, ale informuję wszystkich przyjaciół i wrogów że żyję 8-)

W tym roku mam mocny plan żeby "uruchomić" sezon.

W związku z tym będzie możliwość zorganizowania "spota pobytowego u Fonnesa"  2nd edition ;-)

Przed sezonem czeka mnie jeszcze jeden wyjazd na statek na początku marca.

Przewidywany powrót - koniec czerwca, początek lipca. Statek nie tramwaj i coś tam

się może opóźnić, więc ze względów "bezpieczeństwa" termin na początku lata odpada.

Proponuję, tak jak w pierwszej edycji, termin  w drugiej połowie sierpnia. Będzie on

trochę zależał od obłożenia "normalnymi" gośćmi.

Wiem że to jeszcze kupa czasu, ale chciałbym wiedzieć czy znajdą się ewentualni chętni.

15 sierpień, w tym roku, to piątek więc pasuje jako pobyt na weekend. Oczywiście  chętni

maga być dłużej.

Nie wymagam teraz deklaracji pobytu na 100%, chcę się tylko zorientować czy będą potencjalni chętni.

Cena 25-30 zł za jedno łózko na dobę bez żarcia.

Obiekt i warunki można obejrzeć w linku w mojej stopce.

 

Czekam na zgłoszenia L-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czas odkurzyć temat :)

Po mini konsultacjach i własnych przemyśleniach doszedłem do wniosku że lepszym będzie termin

sierpniowy.

Tak więc komu ewentualnie pasuje termin 20-25.08, może wstępnie zgłaszać chęć pobytu.

Oczywiście może to być tylko weekend 23-25.08.

Zakładam też możliwość przesunięcia terminu spota na tydzień wcześniej

czyli 15-17.08 Będzie to zależało od obłożenia w tym okresie w moim obiekcie.

Cena, tak jak 2 lata temu - 25 zł za dobę od osoby.

 

Zapraszam, póki co, bez zobowiązań :f

Proszę o wstępne zgłoszenia w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...