Jump to content

Witam wszystkich


wojtassss

Recommended Posts

Siema. Przybyłem ze złej strony :D

Coś o sobie: na imię mam Wojtek, jestem z Inowrocławia.
Czym się zajmuję? Aktualnie jestem na etapie przechodzenia ze swoimi pracami w kosmetyce aut na poziom oficjalny. Czyli reasumując otwieram działalność.

 

Auto to insignia w dieslu. Pod koniec tygodnia wrzucę małą relację bo jutro/pojutrze będę kładł na nim ceramikę to jakoś będzie ładniej wyglądał.

 

Witam wszystkich i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites


Generalnie jakiś czas temu wpadł pomysł, czy nie zacząć robić tego bardziej oficjalnie (zusy podatki itp) i tak złożyłem wniosek o dotację w marcu i 2 tygodnie temu wreszcie ją otrzymałem. Mam już wszystko oprócz lokalu, ale męczę dwie opcje i daj boże w tym tygodniu będzie miejsce. Mały remoncik i ruszam pełną parą. Strona i fan page już na ukończeniu. Takie tam na razie kilka relacji z ostatniego czasu, bo wcześniej nie myślałem żeby robić zdjęcia.

 

Do tej pory robiłem dla znajomych itp i wszyscy zadowoleni więc daj boże żeby byli klienci i żeby wszystko szło dobrze. Rynek zweryfikuje ;)

Boję się jedynie, że w moim mieście (ok 73 tys mieszkańców) nie będzie zbyt wielu chętnych. Ale pakiety bez korekty i np prania wnętrz też mam :D

 

Po krótce na czym pracuję to:

- Menzerna (uwielbiam ten system)

- Maszyny od lare (rotacja i da)

- karchera hd myjka i parownica

- numatic george do prania

- w zależności co sobie klient życzy to woski począwszy od coliego, przez #16 i FK 1000P do glasura na HDC i powłoki ceramiczne i kwarcowe zarówno lakier, koła, szyby od chłopaków z 4nano

- wiadomo do mycia to to co mają wszyscy jak prickborty, ironxy itd tego jest mnóstwo więc może nie będę wymieniał.

Jak zrobię miejscówkę regały itp to się pochwalę ;)

 

Jakby co zapraszam jeżeli ktoś będzie miał blisko, z chęcią przyjmę pogadamy pomożemy. Będzie można potestować, porównać.

 

Na stronie jak i fun pageu będę wrzucał relacje, a także swoje małe testy produktów a może nawet bardziej subiektywne odczucia co do ich stosowania.

 

Dzięki za przyjęcie ;)

 

Mam nadzieję, że pomożecie bo wiadomo że człowiek uczy się całe życie i na pewno nie raz mnie coś zaskoczy. A tu pewnie mnóstwo rezaczy jest co mają na koncie 10 x więcej pojazdów niż ja.

 

Tak czy inaczej pozdrawiam i jak dopnę sprawy to poinformuję ;)

Link to comment
Share on other sites

Powiem wam, że jestem w mega szoku tak dobrego przyjęcia. Przyzwyczaiłem się, że na "podobnym" forum od razu szydera z każdego kto otwiera biznes i że na pewno się nie zna itp itd.

 

weglus masz jak w banku :)

 

BTW właśnie wygrzewa się 1 warstwa z 4-ech Sapphire'a i powiem wam, że aplikacja jest bajeczna. Schodzi ok 1 h na kombiaka. o 15 druga, później o 18 i 20.

Jutro wyjazd na słońce i podziele się fotkami. Aż sam jestem ciekawy, bo po jednej warstwie już jest piękne wet look, a dopiero dwie ostatnie nadają szklistości :D aaaaaaa będzie cacy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Create New...