Skocz do zawartości

Menzerna


Artur

Rekomendowane odpowiedzi


Poważną zabawę w polerkę planuje późną jesienią. Na razie nie mam ani sprzętu ani past. Poza Megsem do ręcznej aplikacji i testerem SSR3. Na razie wybór padł na SIM180 plus pasty Menzerna, podobno fajnie się nimi pracuje na lakierze VW bo są bardziej tłuste od 3M i pewnie niemcy robili ją pod kątem lakierów na niemieckich samochodach ;)

Możesz coś więcej napisać o tym Deoxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele nie moge :D tyle ze roznica miedzy Menzerna a Deoxem jest mala niewielkie roznice w skladzie, Deox jest rowniez tlusta pasta co pozwala na latwe prowadzenie maszyny dluzszy czas pracy z panelem i napewno bezpieczna dla poczatkujacych :)

Nawet opakowania Deoxa i Menzerny niczym sie nie roznia :D w 100% mozna ja polecic poczatkujacym pasuje do kazdej maszyny i pada troszke slabiej na futrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać który Deox odpowiada której Menzernie? Bo myślałem wziąć PO83 i PO85RD.

No i podobno Top Inspection jest bardzo fajnym produktem.

Coś podejrzewam, że Deox zleca produkcję past Menzernie ;)

No i gdzie i po ile jest ten Deox do kupienia, bo ani u Noxa ani u Was go nie widać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać który Deox odpowiada której Menzernie? Bo myślałem wziąć PO83 i PO85RD.

No i podobno Top Inspection jest bardzo fajnym produktem.

Coś podejrzewam, że Deox zleca produkcję past Menzernie ;)

No i gdzie i po ile jest ten Deox do kupienia, bo ani u Noxa ani u Was go nie widać :(

Nie chyba Deox nie zleca produkcji :D inaczej bym mial slone faktury sam mieszam w pralce frani :lol:

Na naszym sklepie nie widac poniewaz nie bylo wczesniej zainteresowania bo nie ma znaku Menzerny jedynie nasz wiec odrazu bylo bleee ale jak bedzie zainteresowanie nie ma problemu wstawie sie na sklep :lol: .

Deox 1 to odpowiednik Power Gloss S34A 32

Deox 2 to odpowiednik PO 83

Deox 3 to odpowiednik PO 85RD

Deox 4 to odpowiednik Sealing Wax APO 60

Napisz co chcesz chyba wszystkie Deoxy sa na stanie w PL u Tomaszka tzn"Bialego" niestety posiadamy jedynie opakowania 1L cena dla forumowiczow 80 zl z vatem jedynie D4 moze byc troche drozszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Praktycznie codziennie pracuję na Power finishu i final finishu, bardzo dobre pasty. Wczoraj udało mi się wykończyć auto na (prawie :) kilka rysek zostało gdzięs po rogach :)) ideał twardą gąbką sonusa mieszanką fast cuta i power finisha.

Jeśli deox to bliźniacze produkty to gitesowo. Co do wymagań współpracy z Menzerną to rzeczywiście są trochę wygórowane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem niedawno okazję poznać pana Alexa Schnarrenbergera i zarazem zasięgnąć wiedzy o produktach polerskich Menzerna bezposrednio ze źródła. Jednym z ciekawszych tematów są nowe pasty Menzerny, dzięki którym można osiągnąć bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie. Jeden z nowych produktów - S500 oferuje podobną moc co 3M FC+ zarazem wykańczając znacznie lepiej. W połączeniu z gąbkami i padami wełnianymi Menzerny daje swietne efekty. Obecnie próbki nowych produktów Menzerny są intensywnie testowane i przygotowywana jest z tych testów dokumentacja. Kiedy zbierzemy to wszystko w całosć zapewne wrzucimy na forum nasze spostrzerzenia. Jak dotąd efekty testów są całkiem niezłe, jest więc spora szansa na wprowadzenie Menzerny na polski rynek już niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niedawno okazję poznać pana Alexa Schnarrenbergera i zarazem zasięgnąć wiedzy o produktach polerskich Menzerna bezposrednio ze źródła. Jednym z ciekawszych tematów są nowe pasty Menzerny, dzięki którym można osiągnąć bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie. Jeden z nowych produktów - S500 oferuje podobną moc co 3M FC+ zarazem wykańczając znacznie lepiej. W połączeniu z gąbkami i padami wełnianymi Menzerny daje swietne efekty. Obecnie próbki nowych produktów Menzerny są intensywnie testowane i przygotowywana jest z tych testów dokumentacja. Kiedy zbierzemy to wszystko w całosć zapewne wrzucimy na forum nasze spostrzerzenia. Jak dotąd efekty testów są całkiem niezłe, jest więc spora szansa na wprowadzenie Menzerny na polski rynek już niebawem.

Czekamy z niecerpliwoscia na testy i opisy wlacznie z fotos :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tomku, czy znasz już jakiś przybliżony termin:

a) wprowadzenia oferty Menzerny na polski rynek

b) wrzucenia na forum Waszych testów z tymi środkami

Artur, na allegro już było kilka aukcji z nową Menzerną, teraz jest tylko FG500.

Ale może spróbuj DEOX, zestaw 4x125ml (Deox 1, Deox 2, Deox 3, Deox 4).

Ja już nie mogę się doczekać aż pośmigam D2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś z Allegro ma mieć dostawę past za 5 tyg., więc nie jest tak źle, ale Tomek pisał też o padach Menzerny. więc jeśli będzie oficjalna dystrybucja to może będzie parę innych nowych zabawek na rynku :)

Po opisach Tomka trochę nakręciłem się na nowe wersje past ;) a Deox to pewnie Menzerna wg starej receptury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...