Skocz do zawartości

KIA Picanto - Bling Factory Olsztyn


Bling Factory

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie!

Mała Kia trafiła do nas w celu zabezpieczenia lakieru. Wybór padł na powłokę Diamondbrite DB09. Mimo, iż auto ma niespełna rok i niewielki przebieg, lakier jak i wnętrze nosiło widoczne ślady użytkowania. Niestety, lakier na Picanto nie należy do najtwardszych, stąd też duża ilość zarysowań i swirli. Wykonaliśmy pełną korektę lakieru oraz kompletny detailing wnętrza, wraz z praniem wykładzin. Efekt końcowy przerósł wymagania zarówno klientki, jak i nasze! Kto by pomyślał, że praca przy "zwykłym" Picanto może dać tyle radości :)

KIA.jpg
KIA-2.jpg
KIA-3.jpg
KIA-4.jpg
KIA-5.jpg
KIA-6.jpg
KIA-7.jpg
KIA-8.jpg
KIA-9.jpg
50KIA.jpg
KIA-10.jpg
KIA-11.jpg
KIA-12.jpg
KIA-13.jpg
KIA-14.jpg
KIA-15.jpg
KIA-16.jpg
KIA-17.jpg
KIA-18.jpg
KIA-19.jpg
KIA-20.jpg
KIA-21.jpg
KIA-22.jpg
KIA-23.jpg
KIA-24.jpg
KIA-25.jpg
KIA-26.jpg
KIA-27.jpg
KIA-28.jpg
KIA-29.jpg
KIA-30.jpg
KIA-31.jpg
KIA-32.jpg
KIA-33.jpg
KIA-34.jpg
KIA-35.jpg
KIA-36.jpg
KIA-37.jpg
KIA-38.jpg


Pozdrawiamy i zapraszamy do komentowania!
Zespół Bling Factory.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już dawno miałem to napisac....

uważam, ze mocno przesadzacie z obróbką zdjeć! No bo wiesz, nikt z Nas nie jest idiotą i wie jak auto wyglada na żywo.

Samochody sa robione nieźle.

Na jednej fotce widac, ze chyba coś pozostało miedzy drzwiami a progiem.

No offense ale weźcie pod uwage moją sugestie ze zdjęciami.

Pozdr
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno miałem to napisac....

uważam, ze mocno przesadzacie z obróbką zdjeć! No bo wiesz, nikt z Nas nie jest idiotą i wie jak auto wyglada na żywo

 

+1. :roll:

 

Na jednej fotce widac, ze chyba coś pozostało miedzy drzwiami a progiem.

 

Ja widzę między przednim zderzakiem a lewym błotnikiem. No i kratka w zderzaku nie wysmalcowana cała.

I prawy tylny chlapacz wraz z elementem plastikowym na zderzaku tylnym ubrudzone pastą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivy, między drzwiami a progiem zostały niestety ślady po szpilkach... są do podkładu, a klientka nie chciała zaprawek. Chlapacz rzeczywiście leży po naszej stronie... to nie pasta tylko musiałem maznąć diamondbritem. Natomiast kratki są wysmalcowane po całości bardzo dokładnie, na fotce rzeczywiście światło dziwnie zagrało.

 

Co do zdjęć, to już pisałem ale chyba na drugim forum. Fotki są robione dobrą lustrzanką przez osobę, która wie jak jej używać. Druga sprawa to miejsce i czas robienia zdjęć. Faktycznie, przy pierwszym evo trochę za mocno zaszalałem z kontrastem, jednak po zebraniu "jobów", w każdej kolejnej relacji staram się nic nie podbijać, jednak zdjęcia robione w ostrym słońcu wymagają dostosowania tonów i to wszystko co na zdjęciach kijanki zostało zrobione. Oglądając zdjęcia z relacji na forum widzę, że albo są robione telefonem, albo zwyczajnym kompaktem. Na tle tych zdjęć, moje rzeczywiście mogą wyglądać na kosmiczne, ale to po prostu dobra jakość w połączeniu z wiedzą jak zrobić dobre zdjęcie. Wybaczcie, ale nie będę wrzucał zdjęć ciężkiej pracy robionych telefonem.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...