Skocz do zawartości

Cena za mycie/czyszczenie felg alu


79milosc79

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam do wymycia/wyczyszczenia/odszczurzenia 2 kpl felg alu: Mercedes A klasa i Megane Coupe.

Dośc mocno brudne, nie myte i nie czyszczone latami (tak naprawdę felg nie widziałam)

Pytanko ile za takie czyszczenie mogę wziąść w wariancie samo czyszczenie (mycie , jakis "kwasiorek" do alu, usuwanie smoły i asfaltu, Iron) i wariant "delux" (mycie, "kwasiorek", usuwanie smoły i asfaltu, Iron, ew glinkowanie, + wosk)

Ceny gdzieś u kogoś widziałam i są różne (30-500 zł/); chcę zrobić robotę ale żeby cenami nie wystraszyć klienta, więć jaką cenę mogę zaprponować.

Oczyiście felgi klient sam mi dowozi, mam tylko je wyczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


400 , 200, 150 to rozumiem ze za komplecik felg. (37,5 - 100 za felgę).

Ok a kolega damianese , junior74 to w tej cenie co by dokładnie mógł zrobić i jakimi środkami. (chce mieć jakieś odzwierciedlenie co ja mam i ile mogę zażądać a co ma ktoś inny i inne np techniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wyglada tak

Auto na podnośnik felgi ściągamy i ogladamy przy kliencie(bardzo ważne)

Potem mycie wstepne,zdarcie ciężarków,T&G,alux(do syfa)ironx(do wartościowej),glinka,polerowanie,mycie końcowe,suszenie,wyważenie koła,zabezpieczenie woskiem,dressing

No i cena to min 75 zł za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na podnośnik felgi ściągamy

(...) ,zdarcie ciężarków, wyważenie koła,

 

Haha się wydaje że to ja mam zrobić drobnymi rączkami. Zdjąć bym potrafiła .... po tygodniu , ale wyważyć ???? Czym, jak i dlaczego ja. Się znaczy dochodzą dodatkowe koszty zakupu maszyny do wyważania? do zdejmowania felg.

Ale wielkie dzięki za informacje, przydadzą się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,że nie musisz

Nie przejmuj się większość ludzi ma gdzieś wyważanie kół

Jak Marcin pisze myj z ciężarkami a i woskować nie musisz no chyba,że będą chcieli

Tak czy siak za kpl bez wyważania pasuje 200 zł wziąść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepiej zapytaj czy będzie wyważał czy jak.

 

Jak przyjeżdża klient i chce zrobić koła, które ma na aucie to nie zrywam. A jak przywozi po sezonie to pytam, czy będzie wyważał i wtedy zrywam ciężarki.

Cena odszczurzenia z woskowaniem 150 za komplet + 100 jeżeli ktoś chce zamiast wosku powłokę.

Cena myślę rozsądna, a i tak krzywe miny bezcenne. Ludzie myślą, że za 10 zł/szt to ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...