Skocz do zawartości

Ford Fiesta Mk 8 :)


kiler07

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko !

 

Dzisiaj powalczyłem trochę z autem dziadka . W chwili obecnej auto ma rozebrany przód (wymiana pasa przedniego) wiec była okazja do dokładnego umycia wszelakich zabrudzeń , gdzie podczas normalnego mycia nie jesteśmy w stanie tego wyczyścic.

 

A wiec jedziemy :

 

Fieścina od dwóch tygodni u nas , 1.4 TDCI , 60000 tys przebiegu , całkiem ładne i zgrabne auto.

IMG_1379.JPG

 

Cały spód potraktowałem dosyć mocno rozcieńczonym Dimerem . Do tego jakies pędzelki , szczota , mikrofibra i myjka .

IMG_1377.JPG

IMG_1405.JPG

Najprzód zderzak :D

IMG_1381.JPG

IMG_1383.JPG

Troche pozowania  =p~

IMG_1387.JPG

IMG_1389.JPG

IMG_1392.JPG

Myślałem ze z nadkolami będzie ciężko nie mając IRON-X 

IMG_1398.JPG

IMG_1400.JPG

IMG_1403.JPG

Efektem byłem zaskoczony :D

IMG_1404.JPG

Lecimy dalej 

IMG_1406.JPG

IMG_1408.JPG

IMG_1411.JPG

IMG_1412.JPG

Trzeba było tez wyszorować dokupiony zapas .

IMG_1418.JPG

IMG_1421.JPG

Z tyłu nie było lepiej :P

IMG_1423.JPG

IMG_1425.JPG

Na koniec zostawiłem sobie felgi. Według mnie, nie były myte od nowości  @-)

IMG_1409.JPG

IMG_1414.JPG

Do dokładniejszego umycia użylem AUTOLANDU ,z mocniejszymi zabrudzeniami sobie nie radził , ale i tak wyszło niezle ;)

IMG_1415.JPG

Bang ! 

IMG_1416.JPG

Smoła w niektórych miejscach została , ale to dlatego ze nie dotarła do mnie jeszcze paczuszka z IRON-X em . 

 

 

IMG_1417.JPG

Jakoś tak odrazu lepiej wygląda :D 

 

To by było na tyle. Chętnie przyjmę słowa krytyki , dodam tylko iż jest to mój pierwszy temat w tym dziale :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry początek :)

 

Przydałoby się kilka preparatów do kolekcji... Przednie nadkola aż się proszą o tar&glue :P Przy felgach też by się przydał:)

 

I uważaj na ten pędzelek, żeby tym kawałkiem metalu nie porysować czegoś... :)

 

No i czekam na dalszy ciąg relacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie z rozbieraniem, wyższy poziom jak na początek, będą z Ciebie ludzie :u

Zgodzę się z Łukaszem, że są jeszcze braki w kolekcji przez co praca nie była kompleksowa, ale mam nadzieję, że szybko się poprawisz :)

A jeśli chodzi o zdjęcia - mam nadzieję, że po wyschnięciu wyglądało równie ładnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...