Skocz do zawartości

Uszanowanko! :)


krzychoo

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Z tej strony krzychoo - amator i w sumie newbie w tematach detailngowych. Za sobą mam już prace nad swoimi byłymi wozami (Alfa Romeo 156 i Renault Supercinq). Najbliższe projekty to Ford Focus i Alfa Romeo 147, ale biorąc pod uwagę nadchodzącą zimę, to pewnie szybkich działań nie będzie. :)

Tak czy tak, czytając forum anonimowo sporo się od Was dowiedziałem i będę się dowiadywał dalej. :) A jak przyjdzie czas i umiejętności, to może nawet się czymś pochwalę. :)

A tu, żeby nudno nie było, kawałek "superpiątki": :)

ssvn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak tylko będzie co pokazywać, to na pewno pokażę. Na razie podczas dwóch amatorskich korekt coś tam pstrykałem, ale zdjęcia mi nie wyszły specjalnie ładne, a i efekty pracy (choć byłem w miarę zadowolony) dalekie były od poziomu pr0. :)

@brzozek - ja niestety Supercinq też sprzedałem 3 tygodnie temu - trochę nie miałem czasu, żeby się nią zajmować tak jak należy i poszła w dobre ręce mojego znajomego (obecnie można ją spotkać w 3mieście). Ale wóz był wspaniały, 1.4, dwugardzielowy gaźnik, niby tylko 60 KM ale dynamika wspaniała, no i klimat niepodrabialny. Przez 25 lat zachował się oryginalny lakier i wbrew pozorom wcale nie chciała rdzewieć. A wyglądała tak: https://driiive.com/krzychoo/Renault-5/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no to miałeś wersję GTX/GTE, czyli właśnie buda od Turbo, a pod maską F2N/F3N. Fajnie się to też swapowało na 1.8 16V z Clio 16s. Bardzo wdzięczny wóz!

Moja była niezawodna, raz tylko rozsypała mi się kopułka i miałem przymusowy postój. A tak, to przez 3 lata i ponad 30 tys. km żadnych awarii (jeśli nie liczyć linki prędkościomierza). Wahałem się czy sprzedawać, bo to już fajny klasyk, ale wiem, że teraz kolega dba o nią lepiej niż ja, więc dałem się przekonać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...