Jump to content

Uszanowanko! :)


krzychoo

Recommended Posts

Czołem!

Z tej strony krzychoo - amator i w sumie newbie w tematach detailngowych. Za sobą mam już prace nad swoimi byłymi wozami (Alfa Romeo 156 i Renault Supercinq). Najbliższe projekty to Ford Focus i Alfa Romeo 147, ale biorąc pod uwagę nadchodzącą zimę, to pewnie szybkich działań nie będzie. :)

Tak czy tak, czytając forum anonimowo sporo się od Was dowiedziałem i będę się dowiadywał dalej. :) A jak przyjdzie czas i umiejętności, to może nawet się czymś pochwalę. :)

A tu, żeby nudno nie było, kawałek "superpiątki": :)

ssvn.jpg

Link to comment
Share on other sites


Jak tylko będzie co pokazywać, to na pewno pokażę. Na razie podczas dwóch amatorskich korekt coś tam pstrykałem, ale zdjęcia mi nie wyszły specjalnie ładne, a i efekty pracy (choć byłem w miarę zadowolony) dalekie były od poziomu pr0. :)

@brzozek - ja niestety Supercinq też sprzedałem 3 tygodnie temu - trochę nie miałem czasu, żeby się nią zajmować tak jak należy i poszła w dobre ręce mojego znajomego (obecnie można ją spotkać w 3mieście). Ale wóz był wspaniały, 1.4, dwugardzielowy gaźnik, niby tylko 60 KM ale dynamika wspaniała, no i klimat niepodrabialny. Przez 25 lat zachował się oryginalny lakier i wbrew pozorom wcale nie chciała rdzewieć. A wyglądała tak: https://driiive.com/krzychoo/Renault-5/

Link to comment
Share on other sites

A, no to miałeś wersję GTX/GTE, czyli właśnie buda od Turbo, a pod maską F2N/F3N. Fajnie się to też swapowało na 1.8 16V z Clio 16s. Bardzo wdzięczny wóz!

Moja była niezawodna, raz tylko rozsypała mi się kopułka i miałem przymusowy postój. A tak, to przez 3 lata i ponad 30 tys. km żadnych awarii (jeśli nie liczyć linki prędkościomierza). Wahałem się czy sprzedawać, bo to już fajny klasyk, ale wiem, że teraz kolega dba o nią lepiej niż ja, więc dałem się przekonać. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...