Skocz do zawartości

Srebrne Audi


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio u mnie tylko i wyłącznie odświeżania lub valetingi , więc teraz aby nie zanudzać kolejne odświeżenie :D. 
Samochód jak na swój wiek można powiedzieć w stanie idealnym  ,szczególnie , że rzecz dzieje się w Irlandii . Rocznik 2000 , nie jestem fanem audi więc trudno mi powiedzieć co oprócz znaczka na grilu  jest od standarda a co od s4. 
 
Samochód dostał ode mnie umycie, oczyszczenie wnęk drzwi  , usunięcie rdzy lotnej, glinkowanie , odświeżenie lakieru bez napinki  i zabezpieczenie . Koła zostały jedynie umyte bez żadnych ekscesów , gdyż niebawem mają trafić do renowacji , usuwanie smoły jedynie glinką, gdyż właściciel sam sobie go odsmolił zaraz po zakupie 2 tygodnie temu . 
 
Czas ok 10 godz.
 
Użyte środki :
 
Mycie i te inne 
 
Piana valet pro + tenzi truck
Szampon PB slick & suds 
Dragons breath
Glinka AG 
HD surfex 
 
Lakier 
 
Menzerna 400 na niebieskim urbanie , na DA   :D
Ipa
 
Zabezpieczenie 
 
lakier - sonax extreme protectant 
szyby - Meg's GC + g5 
uszczelki - AG ruber cleaner 
plastiki - SG JBTR
opony - SG B2B
 
 
 
 
 
 
 
 
usz6.jpg
chcp.jpg
5r5n.jpg
vuqd.jpg
djaa.jpg
lnaa.JPG
be9k.jpg
qmae.jpg
l9uq.jpg
4yc1.jpg
29lp.jpg
bj4l.jpg
91n1.jpg
e5b6.jpg
oosx.jpg
55z.JPG
rzn9.jpg
337u.jpg
1vkm.jpg
sfvj.jpg
pfl.JPG
9q0c.jpg
cq1m.jpg
v5g1.jpg
t8mh.jpg
5gjk.JPG
65cm.jpg
983n.jpg
qhao.jpg
dpg1.jpg
h390.jpg
q6vz.jpg
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


golden0282, pytanie techniczne :D Jak się pracowało FG400 jako one step? Robiłeś już takie podejścia na innych lakierach? Bo ori lakier Audi jest dość twardy to sobie można na DA pozwolić :P

Jakiś czas temu na BMW ,jednak tamten też był twardy i srebrny , na miękkim lakierze raczej wolałbym użyć słabszej kombinacji . Ogólnie takiego odświeżenia nie można porównać z prawidłowo wykonaną korektą , gdyż w te kilka godzin to  lakier można jedynie liznąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...