Skocz do zawartości

Białe Audi


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

W czeluściach mojego dysku twardego znalazłem jedną z moich pierwszych prób detailingowania :D . Akcja działa się około 2 lat temu . Auto należy do mojego sąsiada , który dzielnie mi wtedy pomagał . W tamtych czasach królował u mnie Auto Glym .  dopiero później dowiedziałem się że 2 wiadra takiej wielkości i bez grit'ów nie spełniają swojego zadania  :oops: :D

 

 

ejg2.jpg
fdnc.jpg
ebop.JPG
yxqj.jpg
5a2i.jpg
zfc3.jpg
8zmq.jpg
x6lk.jpg
n7xy.jpg
mhqy.jpg
2mus.jpg
ebl3.jpg
qd20.jpg
lj04.jpg
l13m.jpg
e5i4.jpg
b35h.jpg
5h4b.jpg
1qwk.jpg
hikl.jpg
sutt.jpg
8k1r.jpg
nzwg.jpg
62qt.jpg
ta2x.jpg
wr2b.jpg
n40m.jpg
su15.jpg
ouwt.jpg
or8l.jpg
95zv.jpg
80je.jpg
otdp.jpg
0t75.jpg
5nwu.jpg
wz5w.jpg
3uzl.jpg
0kl3.jpg
1ycp.jpg
87jk.jpg
2uj6.jpg
i7k.JPG
fipb.jpg
wuiu.jpg
wzm5.jpg
q9lo.jpg
uggr.jpg
 
 
Auto nadal stoi u sąsiada , ale niestety do tej pory nie pofatygował się nawet o najtańszy  wosk , jakiś czas temu była rozmowa żeby 

podziałać jeszcze raz , tym razem z Ironem  i jakąś powłoką w akcji, sąsaid był jak najbardziej za , aż do chwili kiedy oznajmiłem mu że mój czas i wszystkie potrzebne  siuwaksy oprócz Irona i powłoki ma zupełnie gratis  x_x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokłądka przednia coś nie lezy :D Chyba były jakies tjuny i próby przeróbki oem zderzaka na s-line'owego ;)

Poza tym dobrze zapierdzielony asfaltem ;)

Jak masz na kompie wieksze fotki to spórbuj powiedzieć mi jaki to rozmiar koła :)

Sąsiad kupił go w takim wydaniu , po zakupie tylko trochę go podniósł  , koła 19 .  Wygląda fajnie , ale o jakimkolwiek komforcie jazdy po okolicznych drogach można zapomnieć . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile smoły, o Bogowie!

Nie martw się, nikt nie miał idealnych początków, ważne, że były chęci i zapał :u

Rękawica znajoma też widzę auto myje ;) Szybko ją wyrzuciłeś? :P

Brakowało Wam chyba kwasiaka do tych felg, co?

To była pełna korekta? Jakimi pastami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile smoły, o Bogowie!

Nie martw się, nikt nie miał idealnych początków, ważne, że były chęci i zapał :u

Rękawica znajoma też widzę auto myje ;) Szybko ją wyrzuciłeś? :P

Brakowało Wam chyba kwasiaka do tych felg, co?

To była pełna korekta? Jakimi pastami?

Rękawica nigdy nie wylądowała w koszu  ,nadal służy od czasu do czasu jeżeli nadjedzie jakiś mega parch :D , 

Nawet nie pamiętam czego wtedy używałem, ale coś mi się wydaje , że koła były czyszczone AG customs wheel cleaner, do odszczurzania na początku nie miałem niczego sensownego . Wtedy jeszcze nie miałem pojęcia czym jest korekta , a zdjęcia 50/50 były podpatrzone w pracach innych użytkowników , wiec starałem się naśladować :) ,  moje początki początki były z UC na rotacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...