Jump to content

Witam :)


bikerboyz

Recommended Posts

Witam, Nazywam się Tomasz, mam 17 lat. Uczęszczam do Technikum Samochodowego. Prawko będę miał ( jak zdam :D ) za rok gdyż robię w szkole. Ojciec przekazał mi samochód. Stara poczciwa Betrójka :D. WIĘC:

Model : Passat B3

Rocznik: 88r.

Silnik : 1.8RP

Wyposażenie: Bida CL ale Ojciec dał kilka usprawnień ( audio itp.)

 

Dodam jeszcze że samochód stał nieużywany około 5 lat. Kupiliśmy drugiego passata, trochę nowszego bo B4 z 93r. Ten odszedł w zapomnienie aż w końcu mnie to zdenerwowało i postanowiłem to zakończyć ( były momenty kiedy Ojciec chciał go oddać na złom. ) Aktualnie pasek czeka na moje prawko i stoi u babci ( wcześniej stał pod blokiem więc nie mogłem go nawet umyć itp. ) U babci zabezpieczyłem mu trochę dziury w podłodze ( w przyszłości się to połata). I zacząłem dbać o lakier , o dziwo lakier jest na prawdę ładny. Posiada trochę hologramów ale gdy go tylko umyłem od razu nabrał połysku. Czytam to forum i mam nowe hobby : Autodetalling . Hobby drogie ale piękne ;).

 

Kilka fotek mojego ulepa:

 

yd6b.jpg
 

 

69ua.jpg
 

 

Nie robiłem zdjęć żeby pokazać stan lakieru. Muszę Wujka fotografa pogonić, ale to chyba na wiosnę. Mam chęć jakimś woskiem go zabezpieczyć na zimę. Posiadam tylko W5 z lidla ( na kabinie przysznicowej leży ładnie i działa :) ) na pasku też raz leżał i trzymał się o dziwo.

Jestem z Lublina, Pozdrawiam :)

jv9w.jpg
 

 

Link to comment
Share on other sites


Witam witam. Kolega ma trochę większe doświadczenie ode mnie chyba. Czytałem nieco o twoich polerkach. Ja do tej pory tylko tempo :) Czyli jestem w kropce poza tym że wiem że ona więcej szkodzi. Ale mam lakier niczym z czołgu więc dużych szkód nie ma. Polerki raczej nie kupię dopóki nie znajdę pracy i skończe szkoły więc na razie półśrodki i robótki ręczne; ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...