Skocz do zawartości

Witam :)


bikerboyz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Nazywam się Tomasz, mam 17 lat. Uczęszczam do Technikum Samochodowego. Prawko będę miał ( jak zdam :D ) za rok gdyż robię w szkole. Ojciec przekazał mi samochód. Stara poczciwa Betrójka :D. WIĘC:

Model : Passat B3

Rocznik: 88r.

Silnik : 1.8RP

Wyposażenie: Bida CL ale Ojciec dał kilka usprawnień ( audio itp.)

 

Dodam jeszcze że samochód stał nieużywany około 5 lat. Kupiliśmy drugiego passata, trochę nowszego bo B4 z 93r. Ten odszedł w zapomnienie aż w końcu mnie to zdenerwowało i postanowiłem to zakończyć ( były momenty kiedy Ojciec chciał go oddać na złom. ) Aktualnie pasek czeka na moje prawko i stoi u babci ( wcześniej stał pod blokiem więc nie mogłem go nawet umyć itp. ) U babci zabezpieczyłem mu trochę dziury w podłodze ( w przyszłości się to połata). I zacząłem dbać o lakier , o dziwo lakier jest na prawdę ładny. Posiada trochę hologramów ale gdy go tylko umyłem od razu nabrał połysku. Czytam to forum i mam nowe hobby : Autodetalling . Hobby drogie ale piękne ;).

 

Kilka fotek mojego ulepa:

 

yd6b.jpg
 

 

69ua.jpg
 

 

Nie robiłem zdjęć żeby pokazać stan lakieru. Muszę Wujka fotografa pogonić, ale to chyba na wiosnę. Mam chęć jakimś woskiem go zabezpieczyć na zimę. Posiadam tylko W5 z lidla ( na kabinie przysznicowej leży ładnie i działa :) ) na pasku też raz leżał i trzymał się o dziwo.

Jestem z Lublina, Pozdrawiam :)

jv9w.jpg
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam witam. Kolega ma trochę większe doświadczenie ode mnie chyba. Czytałem nieco o twoich polerkach. Ja do tej pory tylko tempo :) Czyli jestem w kropce poza tym że wiem że ona więcej szkodzi. Ale mam lakier niczym z czołgu więc dużych szkód nie ma. Polerki raczej nie kupię dopóki nie znajdę pracy i skończe szkoły więc na razie półśrodki i robótki ręczne; ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...