Skocz do zawartości

Kolejny valeting srebrnego auta :)


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  poczyniłem kolejny valeting , auto używane do pracy i jak na auto przeznaczone do takich a nie innych celów, a szczególnie , że rzecz dzieje się w  Irlandii mogę powiedzieć że auto było  zadbane  :) , tzn gumowe dywaniki na podłodze były  w użyciu, a i nawet pokrowce na siedzenia się znalazły . Na odświeżenie auta miałem 2 dni , w ciągu których około 19 godzin poświęciłem na pracę .Lakier miźnięty cleanerem  . Zdjęcia w sumie tylko przed i po 

 

Użyte środki 

 

Wnętrze :

Prespray chemspec 

Prochem extraction plus 

HD Surfex

AG Rubber Cleaner 

PB NL 

Meg's Glass cleaner 

 

Na zewnątrz :

Tenzi Truck 

VP NSF

Tenzi Alux & VP blue Gel 

HD Surfex

Tenzi Prix

Prickbort

AG rubber cleaner 

AG CGP

B2B SG

BH cleanser polish 

Sonax BSD

Owatrol polytrol 

 

 

 

th9q.jpg
xcd4.jpg
6q0q.jpg
7ru7.jpg
7yj6.jpg
hkef.jpg
v25r.jpg
4tz0.jpg
hflr.jpg
jphd.jpg
q2ay.jpg
xqj5.jpg
5bgu.jpg
ush5.jpg
gg35.jpg
huhl.jpg
u7mm.jpg
89jq.jpg
5z91.jpg
8qby.jpg
55ne.jpg
ouka.jpg
vnf7.jpg
mcce.jpg
5oo8.jpg
v4af.jpg
7heb.jpg
awbt.jpg
78v2.jpg
f9w0.jpg
y0eb.jpg
v8y5.jpg
o4pe.jpg
dcxq.jpg
v3x6.jpg
1sv2.jpg
k8mc.jpg
3ah4.jpg
cl2e.jpg
ey7i.jpg
d18q.jpg
rne7.jpg
hq1z.jpg
vp26.jpg
cwj6.jpg
3b0d.jpg
7ul1.jpg
emwf.jpg
7pyc.jpg
krc2.jpg
1gak.jpg
aee5.jpg
1td5.jpg
e411.jpg
2qk3.jpg
ea1s.jpg
ae0g.jpg
7xtr.jpg
bqjf.jpg
klg5.jpg
h1vj.jpg
0o3v.jpg
5j7d.jpg
0nx8.jpg
7pss.jpg
cmbq.jpg
zq76.jpg
cto7.jpg
pvz3.jpg
kwzh.jpg
mejx.jpg
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kawał strasznie brudnej fury... @-)

Powiem Ci chłopie, że masz ruchy, musisz się nieźle uwijać w takim czasie :ymapplause:

 

19 h na ten syf? Szacun :D

Efekt miazga. Klient zadowolony?

W dwa dni przy takich gabarytach to ciężko o czas na kawę , Klient raczej zadowolony , kolejne auto ma przyprowadzić jednak  tym razem 4 razy mniejsze :) , jak dla mnie  , jak na taki czas wyszło przyzwoicie , chociaż gdyby  auto zostało na kolejny dzień lub pięć , to też by było co robić :D

 

Wow, gratuluję roboty ;) No i zaparcia, fizycznego i psychicznego :D

 

Co to jest to na lakierze?

 

 Magic clay pad od lare - fajna alternatywa glinki, dedykowana do użycia na DA , ale przy użyciu na zewnątrz wolę działać  ręcznię aby uniknąć niepotrzebnych stresów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dla mnie mistrzem działania w krótkim przedziale czasowym  :ymapplause: .

Normalny detailer nie wiedział by od czego zacząć 8-}

Dzięki :D , jednak valeting nigdy nie będzie detailingiem :/  to , że auto zostało na dwa dni i tak było dla mnie miłym zaskoczeniem, gdyż większość zainteresowanych czyszczeniem auta ,kiedy słyszy,  że auta nie wyczyści się w kilka  godzin , to patrzy się na mnie jakbym się z choinki urwał ......... 

 

A powiedz jeśli mogę zapytać ten magic clay pad do DA warty uwagi? Tzn domyślam się, że strasznie przyspiesza pracę ale czy nie robi sieki na lakierze?

Od kiedy go mam glinka poszła w odstawkę , można do niego dokupić uchwyt ,żeby nie kombinować tak jak ja  , zbiera syf tak samo jak glinka , podczas pracy słychać kiedy coś wystaje ponad lakier , kiedy już jest czysto szmery cichną :D ,  o ile nic nie dostanie się między pad a lakier to jest jak najbardziej bezpieczny  :-bd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...