Jump to content

Witam wszystkich :)


Funky King

Recommended Posts

Witajcie  :-h

Mam na imię Michał, detailingiem zajmuje się 4-ty rok. Początkowo było to tylko hobby, ale w miarę wgryzania się w tematy stało się to moim codziennym zajęciem. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc i doradzić w różnych kwestiach, ale sam też chętnie skorzystam z Waszych rad. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites


Dzięki wielkie za przywitanie. Ogólnie najszybciej moimi pracami mogę się pochwalić na fejsie. www.funkyking.eu - przekrój z kilku lat. Postaram się coś fajnego ogarnąć na potrzeby forumowe. W tym roku sezon chyba się jakoś wcześnie zaczął, albo wszyscy zwariowali na punkcie swoich aut, bo ogarnąć się nie idzie. Teraz też zaczynam się bawić w drobne i mocniejsze odbudowy bmw m.in e31, e30, e36, e28 zarówno swoje jak i znajomych głównie z klubów. Np. teraz z kolegą robimy taki projekt. http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=139040 Teraz złożenie wszystkiego do kupy i padła decyzja o lakierowaniu całości, także jeszcze trochę projekt potrwa. Pozdrawiam wszystkich ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...