Skocz do zawartości

Przygotowanie do projektu


mecholl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Po niedzieli zaczynam urlop i będę miał trochę czasu więc zamierzam pogrzebać trochę przy lakierze. Pomóżcie mi w doborze środków < past > i padów. Załączam parę fotek choć na nich za wiele nie widać, nie sądziłem, że tak ciężko będzie sfotografować rysy.

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam jeszcze, że poza pozbyciem się rys chciałby żeby samochód po trochu przypominał inne z działu Nasze projekty czyli żeby było gładko, mokro i błyszcząco < mokro = wet look :twisted: >

Oki Svenski ziomal napisza co tam masz w magazynku z kosmetykow to ci pomozemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że poza pozbyciem się rys chciałby żeby samochód po trochu przypominał inne z działu Nasze projekty czyli żeby było gładko, mokro i błyszcząco < mokro = wet look :twisted: >

Oki Svenski ziomal napisza co tam masz w magazynku z kosmetykow to ci pomozemy

głównie resztki Meguiar's jeszcze z początków zabawy

swirlX, UC, wosk Nxt, DC1, DC2, resztka DoDo Blue velvet, jest jakiś deox < ale nie pamiętam który >, glinka, lubrykant, Tar&Glue < końcówka > to takie główniejsze jeśli chodzi o lakier. Umówmy się z Meguiar's chcę się wyleczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UC na futrze, UC na cutting, Swirlsx na PP, a na FP DC2 a na to wosk

A potem możesz mi wysłać piwo za poradę.

1. UC + futrio = około 600 do maks 1100 obr.

2. UC na CP = 600 - 1100 - 1500 - 1100 - 600 obr bo jest to pasta w technice zenitu (SDAT, czy jakoś tak to na KA nazywali)

3. Swirlx + PP - 600 - 1100 - 1500 - 1100 - 600

4 DC2 + FP = 600 - do całkowitego zniknięcia z lakieru.

5. wosk ręcznie.

6. adres gdzie wysłac piwo za poradę wyślę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UC na futrze, UC na cutting, Swirlsx na PP, a na FP DC2 a na to wosk

A potem możesz mi wysłać piwo za poradę.

1. UC + futrio = około 600 do maks 1100 obr.

2. UC na CP = 600 - 1100 - 1500 - 1100 - 600 obr bo jest to pasta w technice zenitu (SDAT, czy jakoś tak to na KA nazywali)

3. Swirlx + PP - 600 - 1100 - 1500 - 1100 - 600

4 DC2 + FP = 600 - do całkowitego zniknięcia z lakieru.

5. wosk ręcznie.

6. adres gdzie wysłac piwo za poradę wyślę na PW

Tony dzięki, super to opisałeś. Teraz na pewno nie zabłądzę. A " Pifko " zawsze się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Meguiar's jest już rozpisany co i jak. A czy możecie zrobić jeszcze jakieś inne zestawienie z innej firmy ? Chciałbym spróbować czegoś inne tak dla porównania. Jak coś to na podwórku będą stały jeszcze dwa inne samochody < w ciemny kolorze > to będzie na czym się znęcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...