Skocz do zawartości

Audi B4 Carbio- korekta i AF Spirit


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dawno nie gościłem w dziale PSB więc czas to nadrobić. W ostatnim upalnym tyg. znajomy poprosił mnie żebym zajął się jego B4 cabrio. Ochoczo zgodziłem się bo darzę sympatią i bardzo podoba mi się ten model. Po odebraniu auta odniosłem złudne wrażenie że będzie bułka z masłem, niestety tak nie było co zobaczymy później na zdjęciach. Do korekty użyłem megsowej 101 na żóltym padzie hex z flexi, następnie antihologram na żółtym 3m i jako finisz również antihologram na niebieskiej 3m. Później eraser i jako wisienka na torcie AF Rejevunate i AF Spirit. Myślałem nad HDC i Glasurem ale wiedziałem że nie będzie się miał kiedy wypocić.
 
 

W takim stanie był lakier, tutaj akurat maska, świeżo malowana więc nie jest źle

opJqGZ8.jpg
UcozAQr.jpg

Błotnik też chyba świeżo malowany

pqwi4ii.jpg

A tutaj już mamy inwencję twórczą jakiegoś polermistrza

El0eCu6.jpg
Xtwg6Zl.jpg
umGmnjA.jpg

Nie ma to jak porządne malowanko

7k5Msc6.jpg

Reszta lakieru nie wyglądała na pierwszy rzut oka najgorzej

HfujEmA.jpg
qufIIie.jpg
r1F8OC3.jpg
XvQdijs.jpg
F2b40L8.jpg
QBmJLzJ.jpg

Koniec narzekania, bierzemy się za cięcie....tutaj było jeszcze gorzej. Typowy sticky paint. Pasta się rollowała ale najgorsze były zasychające placki pasty. Raz że nie chciały spolerować się mikrofibrą, a dwa że jak już zeszły to zostawiały mikroryski.

8nH5Kb4.jpg
Z3Ke6N6.jpg
cUF26DO.jpg
4CVsROx.jpg
UMSo2cI.jpg
HKmnC7F.jpg
8U2BJzI.jpg
eFEwSOO.jpg
8SUxE8v.jpg
9Vurk6v.jpg
8LBiDpB.jpg
7Tz4w8D.jpg
IIo6xxm.jpg
gNn5Xcw.jpg
euVxbzG.jpg
iOf9Uur.jpg
nVPajj3.jpg
s1tnZhW.jpg
7w5YAQ4.jpg

Zdjęcia skończonego samochodu jeszcze w hali

PEOzlfy.jpg
dhfN2WW.jpg
nSnBud5.jpg
oEBK6b1.jpg
qKyyENV.jpg
gRvZK8F.jpg
FUj9OaJ.jpg
nzE2wO8.jpg

To co tygryski lubią najbardziej, zdjęcia w pełnym słońcu

5f0wfeS.jpg
0yyJVub.jpg
KrJakbT.jpg
qBf0y4e.jpg
V42OMwz.jpg
V2uL0z0.jpg
U4Yvpl0.jpg
Lxs6Mxf.jpg
Y0Z0N8O.jpg
yXFruG6.jpg
Z629Vo8.jpg
8WpSNGi.jpg
UzILRVp.jpg
EOw1AzH.jpg
PBHSOck.jpg
ZmwYgd2.jpg
IVMeLrt.jpg
4SHTY8K.jpg
gmIaLOD.jpg
sCyyjFv.jpg
pZWrt9U.jpg
zdjXFbn.jpg
KFdQraJ.jpg
8pnd6NC.jpg
QrEilCd.jpg
 

Koniec końców uważam że wyszło całkiem sympatycznie, na pewno nie wszystko zeszło ale cieszy oko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- za dział psb ;p drugi za ujebane literki na lampach od pasty- robiłem takiego i wiem że to upierdliwe ale jak to psuje efekt :D

 

uwielbiam te audice  :ymcowboy:

zgadzam się z literkami psują cały efekt typowo lakiernicza robota(TYLKO LAMPY)

Rury wydechowe wiocha ori są stalowe w czarnym macie

Efekt końcowy super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając miałem już w głowie komentarz, Damian jednak wyjął mi go z ust - podpisuje się pod tym.

PSB nie mamy (chyba, że o czymś nie wiem), literki na lampach biją po oczach, poza tym Audica piękna - szkoda będzie ją myć.. :rolleyes:

A na zaschnięte placki z pasty są sposoby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...