Skocz do zawartości

Siema !


.::SCR::.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników ;)

Z tej strony Mateusz, w sieci jako .::SCR::. . Jestem studentem z Krakowa, na co dzień związanym z klubem SouthSideJDM i Małopolskim Klubem Hondy. Detailingiem interesuję się już od przeszło 2 lat (pierwsze kosmetyki Meguiar's). Na forum trafiłem za sprawą Nox'a (wlepy w paczce) i sebba75.

Pozdro :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witamy w rodzinie.

Niestety, ale sławna rodzina naszych przyjaciół, rodzina Meguiars'ów się powoli rozpada.

Nasza natomiast rodzina Detailer'sów rośnie w siłę.

Mam nadzieję, że dołożysz starań, by ta siła się dalej powiększałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Honda w kolorze Vogue Silver Metallic idzie na pierwszy ogień pod rotację, więc bardziej będzie traktowana jako poligon doświadczalny, na pewno wrzucę jakieś małe relacje. Później w kolejce czeka jeszcze Rover serii 400 w kolorze British Racing Green i parę innych wózków. Wszystko postaram się dokładnie opisać ;) W sumie brakuje tylko past i padów żeby zabrać się za lakier, no i może jakiś wosków z wyższej półki, bo Tech Wax 2.0 is not enough. Wczoraj udało się skończyć instalację elektryczną i oświetlenie w garażu także jest progress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Honda w kolorze Vogue Silver Metallic idzie na pierwszy ogień pod rotację, więc bardziej będzie traktowana jako poligon doświadczalny, na pewno wrzucę jakieś małe relacje. Później w kolejce czeka jeszcze Rover serii 400 w kolorze British Racing Green i parę innych wózków. Wszystko postaram się dokładnie opisać ;) W sumie brakuje tylko past i padów żeby zabrać się za lakier, no i może jakiś wosków z wyższej półki, bo Tech Wax 2.0 is not enough. Wczoraj udało się skończyć instalację elektryczną i oświetlenie w garażu także jest progress.

Cos mi ta zielen mowi :mrgreen:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się mały OT, ale ciągnąc temat dalej...

Ta zieleń jest niesamowita. Póki co auto regularnie woskowane TechWax'em 2.0 w paście i co jakiś czas ColorX jako cleaner, specyficznie aplikowany dawał radę - to jeszcze takie pozostałości pierwszych kosmetyków. Niestety na rancie maski pojawiło się małe ognisko rdzy i zapadła decyzje żeby przy okazji pomalować całą maskę, bo było trochę odprysków. Niestety lakiernicy zostawili masę pig tail'sów z przodu :roll: co niestety zauważyłem dopiero po jakimś czasie, bo byłem zbyt zajęty pracą. Będę z tym walczył, ale nie wiem czy coś zdziałam, musze to jeszcze dokładnie obejrzeć, na której warstwie są te uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...