Jump to content

Witam wszystkich


Gosek

Recommended Posts

Witam wszystkich, 
mam na imię Kamil jestem studentem i mieszkam we Wrocławiu na co dzień pracuje w firmie transportowej a w weekendy uczelnia. Od niedawna stałem się posiadaczem auta marki VW dokładnie jest to golf serii 4. I  chyba jak każdy chciał bym by znakomicie się prezentował czy to dzień czy to noc ; ) 
Moje doświadczenie z Detalingiem jest znikome kupiłem jakąś tam polerkę z allegro dokładnie firmy power up i jakieś pasty na początek była to farecla g3.

Zrobiłem mamy auto no ja byłem zadowolony ale wy na pewno byście mi wytknęli wiele błędów. Niestety zdjęć nie posiadam także nie będę ich wystawiał na wasza ocenę ;) . Wracając do tematu mojego gofra jest to kolor LB5N i jest bardzo zaniedbany poprzedni właściciel wcale o niego nie dbał. 
Mam nadzieje że pomożecie mi doprowadzić lakier do stanu z fabryki a nawet by był lepszy. W załączniku zdjęcie mojego auta 

post-10617-0-23478300-1422602112_thumb.j

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...