Jump to content

Soft 99


brzozek

Recommended Posts


A co JJ zostają Ci ciemniejsze miejsca po spolerowaniu, w sensie widać gdzie był nakładany, a gdzie nie? Zwłaszcza na masce i na czarnym/ciemnym lakierze?

Też miałem z tym problem, częściowo pomaga ich aplikator (nie robi biedy na lakierze, chociaż na japońcu nie jestem przekonany do końca), a i tak zazwyczaj na masce muszę nałożyć jeszcze raz i po chwili spolerować wtedy jest równo i beż cieni żadnych.

Nakładałem Fusso, Metalice i King of Glossa, w każdym się te cienie na masce zdarzają niestety. Konsystencja wszystkich wosków jest prawie ta sama, różnią się kolorem i zapachem. Najprzyjemniej poleruje się KIng of Glossa, który musi poleżeć do 3-5min i schodzi ładnie, a aplikacja każdego taka sama.

Nie wiem po co tyle w ofercie.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie ciemniejsze miejsca (smugi), dokładnie na masce i dokładnie na ciemnych lakierach (deep navy blue od forda i czarny uni hondy). Próbowałem na bogato, oszczędnie, z odstępem czasowym jak i pokerując od razu po nałożeniu. Za każdym razem bieda. W zasadzie zaczynałem od maski i widząc takie efekty oraz smugi które po niczym nie schodzą, odpuszczałem resztę auta i robiłem czymś innym. Więc mówisz, żeby używać ich aplikatora? Może kiedyś spróbuje :) na Jumpy mam hologramy po handlarzu, może tam? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...