Skocz do zawartości

Peugeot 206 2000


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
 
Chciałbym przedstawić krótką relacje z próby odświeżenia auta mojej sąsiadki.  206-ka jest w jej posiadaniu od kilku tygodni - prezent od ojca ( czym się sugerował przy zakupie nie wnikam ). Przechodząc do rzeczy , gdyby tydzień temu ktoś mi powiedział , że będę latał z maszyną dookoła tego auta , to zaśmiał bym się mu w twarz , a to głównie dlatego , że nasze relacje z sąsiadką zawsze były mocno neutralne a czasem nawet wrogie.  Jednak kilka dni temu zdarzyło się coś, przez co całkowicie zmieniło się moje nastawienie do sąsiadki ,  po tym co zrobiła dla mojej córeczki będę jej wdzięczny do końca życia ........ Aby się odwdzięczyć chociaż w jakimś minimalnym stopniu, zaoferowałem że zajmę się jej samochodem. Początkowo stwierdziła , że wnętrze  jest po valetingu, więc to bez sensu  a z zewnątrz i tak już  nic nie da się z nim zrobić , ale jak już tak bardzo byłem uparty , to zgodziła się żebym go tylko umył.  Finalnie wziąłem auto we wtorek wieczorem, a w czwartek rano miałem oddać. 
 
 
Żadnej relacji miałem nie robić , gdyż aby doprowadzić go do forumowych standardów auto musiało by najpierw odwiedzić lakiernika. Oczywiście lakierowanie nie wchodzi w grę , gdyż koszt polakierowania 2 elementów przekroczyłby wartość auta , więc wszystko w moich rękach .
 
Użyte środki 
 
Concept Alloy Cleaner 
Piana TW / Apc Concept 
PB Slick  & Suds 
Concept Tar & glue remover 
Autosmart Fallout Remover 
Medium Clay Towel Elite Car Care 
Gąbki Nat
Pasty Wolfs 
Ipa 
 
 
Kilka fotek przed 
 
 
 
NDpT9x.jpg
xn8oky.jpg
IMGHyC.jpg
MsUiFc.jpg
QeAjpg.jpg
BnxXfG.jpg
Y487sI.jpg
3LysoJ.jpg
3pC0hj.jpg
XtAj01.jpg
vHmTzY.jpg
RzD1FW.jpg
VmBDfB.jpg
pDoEKk.jpg
9Ej3f4.jpg
fyOtHI.jpg
u83UNe.jpg
a5i4Gz.jpg
 
 
 
Niestety z mycia i dekontaminacji nie mam żadnych fotek. Ten etap zrobiłem we wtorek wieczorem.
Sroda rano papierkowanie , ostatnie umycie i do garażu . 
 
 
 
 
 
VzZDw4.jpg
40eWL3.jpg
aaEV88.jpg
gE3zUQ.jpg
 
 
 
 
 
Po pierwszej pięćdziesiątce zdecydowałem się jednak trochę popstrykać fotek. Dwa przejazdy rotacją ( żółty NAT + WOlfs Correction) na większości paneli dawały naprawdę świetne efekty, Jako drugi krok DA ( czerwony Nat + Wolfs Medium) . 
 
 
 
MpfJMg.jpg
97rZ0w.jpg
j1s3jG.jpg
p4GVG1.jpg
6VRwNv.jpg
9hkGzm.jpg
3sCcNQ.jpg
MHC0KM.jpg
a7tVJp.jpg
sGGnfy.jpg
Iv6ZjJ.jpg
v3gsC2.jpg
M8ujxh.jpg
oUHS1W.jpg
w4PmHv.jpg
b7hpt0.jpg
jcVx3I.jpg
 
 
 
 
 
Po polerowaniu jeszcze raz wszystko przetarłem Ipą, mieszanke piany i apc wzmocniłem płynem do mycia naczyń, mycie , suszenie , i próba zrobienia kontrolnych fotek z brinkmanem 
 
 
FkBjr7.jpg
5mwc41.jpg
A6mboE.jpg
f1bAxn.jpg
 
 
 
 
Na zakończenie na lakier poleciał fusso , na plastiki owatrol, na uszczelki koch , opony meg's endurance, kołapki BSD , szyby AG CGP / IPA / G5. 
 
 
IVkuaI.jpg
Xdmg29.jpg
dBMQHf.jpg
5MuMsg.jpg
cLwTy4.jpg
 
 
Skończone , czas już nie goni , więc na spokojnie można popstrykać 
 
 
 
 
qdjqiD.jpg
ai0dnu.jpg
3tJsCr.jpg
O73D3O.jpg
lIWgXZ.jpg
dVwUjX.jpg
ITOolk.jpg
DCn8xB.jpg
Aw9aFb.jpg
aSCkad.jpg
wTC3Tx.jpg
X8nAH9.jpg
DfiHE7.jpg
SFhSgR.jpg
AJrt3g.jpg
Uj3jHG.jpg
EYWArC.jpg
g8xqdo.jpg
ETdFR5.jpg
NHVgGN.jpg
L5LH8W.jpg
GHhDsZ.jpg
xXCiPO.jpg
y4YVM0.jpg
R824vk.jpg
MuUYTH.jpg
F9vLEN.jpg
Ilzg71.jpg
6BRNKK.jpg
j1QgGt.jpg
zlfurR.jpg
Qfpkax.jpg
lVlKtA.jpg
nsmFNN.jpg
a6YWYe.jpg
E7RF0z.jpg
OjLSxF.jpg
BorpLC.jpg
zcn90c.jpg
ciuym1.jpg
7cEOL5.jpg
5TyKrN.jpg
 
 
 
 
Dziękuję za uwagę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...