Jump to content

Guten Tag i Bonjour :)


Recommended Posts

Cześć mam na imię Tomek i jestem z Białegostoku.
 
Interesuje się szeroko pojętym segmentem kaw speciality (coffee speciality), a co za tym idzie pijam na codzien kawy gł. z palarni skandynawskich (solberg and hansen, Johan and Nystrom, Tim Wendelboe) czasami wpada coś z rodzimy palarni.  Nie będę wam tutaj przynudzał :) 
 
W wolnym czasie biegam z moim psem po lesie albo za psami z aparatem bo jakoś tak wyszło, że po pracy robię zdjęcia psiakom.
 
Mam dwa samochody "Złomka" czyli Passeratti B4 1,9 w Tedeiku (1z), który jest pojazdem roboczym i ani myśli iść na emeryturę (Mam do niego ogromny sentyment bo to moje pierwsze auto) oraz samochód, który mi wszyscy odradzali, znienawidzone przez mechaników i grupę VAGina dziecko francuskiej motoryzacji, królową lawet itd. Renault Megane II Fl Grandtour 2,0 16V (F4R) w kolorze: czarna perła. 
 
Temat kosmetyki aut rozwinął się po tym jak pierwsze deszcze i proszki z myjki bezdotykowej wymyły mi pozostałości po "polerce" i auto straciło blask hehe. Potem pojawiły się świrle i holsy (...). Jako, że Megi to nowy nabytek i jeszcze nie złamała mi serca to na Walentynki dostała jednostopniowe odswieżenie lakieru w jednym z białostockich studio (pozdrowienia dla Tomka z NMCMA) a na wierzch powłokę. Aktualnie auto moknie a Art de Keegan pracuje, alufelgi w weekend majowy dostały finish kare 1000p hi temp. Serce mnie boli gdy widzę waterspoty a kosmetyki do pielęgnacji aut dopiero kompletuje i mam nadzieję, że forum i Forumowicze mi w tym pomogą. 
 
No i chyba tyle wystarczy :)
Do zobaczenia na forum! 

 

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...