Jump to content

UNIQUE Truck Cleaner - mocny zawodnik


Recommended Posts

Coś mocnego w arsenale zawsze się przydaje czy to do nadkoli czy trafi się jakiś zapuszczony pacjent.
Unique wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wypuściła swoją wersję mocnej zasady o nazwie Truck Cleaner.

 

 

 

Info od producenta:

Przeznaczenie produktu:

Wysokiej jakości specjalistyczny preparat do mycia ciśnieniowego metodą spray lub z lanc pianotwórczych aut ciężarowych, dostawczych oraz maszyn rolniczych. Doskonale sprawdza się w myciu mocno zabrudzonych powierzchni, np. plandek, felg, silników samochodowych. Dzięki swoim właściwościom skuteczny przy myciu cystern paliwowych i olejowych oraz usuwaniu zanieczyszczeń ropopochodnych. Preparat posiada właściwości wysoko pieniące. W porównaniu do środków konkurencyjnych firm, Unique Truck Cleaner charakteryzuje się wysoką skutecznością działania będąc jednocześnie bezpiecznym dla czyszczonych powierzchni.

Opis działania:

Koncentrat do rozcieńczenia w następujących proporcjach: przy myciu ogólnym pojazdów metodą spray zalecane rozcieńczenie z wodą wynosi od 1:15 do 1:20, przy użyciu lancy pianotwórczej 1:4. Przy myciu silnika, felg i innych mocno zanieczyszczonych powierzchni rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:10. Cysterny paliwowe i olejowe oraz zanieczyszczenia ropopochodne czyścić roztworem w rozcieńczeniu 1:15. Po zastosowaniu produktu, zostawić go na czyszczonej powierzchni przez ok. 3 minuty, następnie spłukać obficie czystą wodą pod ciśnieniem.

Dostępne pojemności:

·         1l w cenie 20,63zł brutto

·         5l w cenie 88,79zł brutto

·         20l w cenie 326,03zł brutto

Parę słów ode mnie. Typowy killer który nie pieści się z żadnym brudem, preparat do zadań specjalnych około 4 razy mocniejszy od Zeusa. Mycie silnika, ciągnika czy TIR-a to dla niego pestka. Na prezentacjach z działania wywoływał pozytywne emocje, niestety za każdym razem nie udało mi się zrobić zdjęcia (obiecuję nadrobić zaległości). W przeciwieństwie do innego „Trucka” nie niszczy mytej powierzchni poprzez białe zacieki. Preparat mocno się pieni i jest żrący – koniecznie pracujemy w rękawiczkach bo momentalnie wysusza dłonie i ciężko go zmyć.

 

 

 

Wziąłem 200ml na 1l w pianownicy PA

eL5QDwE.jpg

Wodnista ciecz, o chemicznym zapachu, który nie jest ani drażniący ani duszący, po prostu nie przeszkadza.

87N5Ktr.jpg

No to dolewamy ciepłej wody

awUmXjC.jpg

Piana go!

5lliNE1.jpg

 

Piana bardzo fajna, nie za gęsta ale też nie jakieś mleko.

DGOZhyZ.jpg

 

Widać jak rozpuszcza brud

zCE07Es.jpg

 

Dobrze też nadaje się to czyszczenia opon. Jak wiemy niektóre dresingi są wymagające i trzeba dobrze przygotować oponę przed aplikacją więc mamy kolejne zastosowanie.
Po spryskaniu już coś się dzieje

SUL0ENW.jpg

 

Pędzelek w ruch i brud aż płynie

yaVyB1q.jpg

 

Wnioski.
Zgodnie z tym co podaje producent, truck nie zostawił żadnych białych śladów po sobie, a używałem na czerwonym akrylu więc widać wszystko. Leżał kilka minut bez problemu. Domywa bardzo dobrze, a jego zapach nie przeszkadza w pracy, jednym słowem dobra robota Unique!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...