Skocz do zawartości

Austin gt 1970


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
 
Przypadkiem trafił do mnie Austin z 1970 roku , właściciel jechał na lokalną myjnie do rumunów, ale po drodze skręcił do mnie sprawdzić czy jeszcze coś działam. Poprosił mnie o posprzątanie wnętrza i nawoskowanie :D . Czasu nie miałem zbyt wiele żeby zrobić to co chciałbym z nim zrobić , ale trudno nawet w krótkim czasie coś tam można wycisnąć. Tego samego wieczora przez cztery godziny udało mi się go umyć i zrobić solidną dekontaminacje .Smoły na aucie nie było w ogóle , ale za to rdzy lotnej spłynęło ze 3 kg. Następnego dnia pobudka 5.00 , o 7 dojechały posiłki ,czyli  niedawno zarażony znajomy  . Walczyliśmy z autem do 21 tego samego dnia, Lakier został odświeżony 2 krokowo , wnętrze w miarę ogarnięte . Nie obyło się również bez druciarstwa , czyli malowania pędzelkiem kołpaków i listew .  
 
 
Przy większości prac pomagały nam kosmetyki Unique i adbl . 
 
 
 
 
 
 
 
 
TKuGW5.jpg
cnSXyS.jpg
VhBOh3.jpg
RjOzTF.jpg
LxfKIa.jpg
m2Mp0D.jpg
b9y9Tj.jpg
DMTVmo.jpg
McVJQ9.jpg
McFiGQ.jpg
3rCiCJ.jpg
nbGP0u.jpg
LvwuuD.jpg
WuWaEt.jpg
vhljD2.jpg
1NtLmC.jpg
u1GIoQ.jpg
2qaq0y.jpg
Hb004m.jpg
kjf1zO.jpg
6rcsA7.jpg
soqcZS.jpg
o7q7Z1.jpg
gbJk07.jpg
KKKdvA.jpg
teRmQR.jpg
J2ouyp.jpg
1Fof5y.jpg
TPRyRi.jpg
K68von.jpg
dWBqX2.jpg
VwysAG.jpg
nvNBtD.jpg
oeNwjJ.jpg
iBqIFZ.jpg
6SXaca.jpg
dEwmx6.jpg
T0OXs2.jpg
r6HIBK.jpg
qPlGWi.jpg
ZQhbS0.jpg
nOveRf.jpg
zrmMlo.jpg
zbbPF0.jpg
QQCRuq.jpg
e1joPj.jpg
z7mlPC.jpg
wWxu2a.jpg
Fdjt7Q.jpg
VSzZGH.jpg
rzggnu.jpg
oUJwvM.jpg
4lY6Rc.jpg
Ry3cuX.jpg
tNvXG5.jpg
oEC5Ez.jpg
iP7Fzy.jpg
xsCAFK.jpg
Mee2Gp.jpg
FHJr0u.jpg
mRCySV.jpg
uPITfp.jpg
ToT3RY.jpg
JuNIaD.jpg
Sd7pkx.jpg
2tEbFX.jpg
DWWdyd.jpg
DTg74J.jpg
VQXots.jpg
3FKErk.jpg
Fj0HCb.jpg
om9f0g.jpg
1hL1le.jpg
PZboT5.jpg
IcKzPu.jpg
ZNZoli.jpg
IrGf0N.jpg
LNOmrf.jpg
fAbFfH.jpg
FpLG35.jpg
KIFymP.jpg
Z4tELZ.jpg
 
Dziękuję za uwagę .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UNIQUE odgruzowuje w Irlandii :u

Czym robiłeś dach? Czym wykończyłeś we wnętrzu? Czego ode mnie użyłeś? Proszę o opinię.

Praca świetna, mimo, że czasu mało - udało się ogarnąć wszystko. Jak zareagował właściciel odbierając auto? Nadal rumuni byli mu w głowie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNIQUE odgruzowuje w Irlandii :u

Czym robiłeś dach? Czym wykończyłeś we wnętrzu? Czego ode mnie użyłeś? Proszę o opinię.

Praca świetna, mimo, że czasu mało - udało się ogarnąć wszystko. Jak zareagował właściciel odbierając auto? Nadal rumuni byli mu w głowie? ;)

Oj Unique pracuje u mnie pełną parą :D , na dach poszedł owatrol 3 razy . Od Ciebie wtedy użyłem tylko Zeusa i Hestii , ostatnia paczka była jeszcze w drodze. .Moją opinie na temat Twoich kosmetyków już znasz ;) , za niedługo znowu się odezwę :) . Właściciel wyglądał na bardzo zadowolonego ,  raczej do rumunów już nie pojedzie :D , a ma jeszcze kilka autek z tamtego okresu , które tak samo jak i austin  czekają najpierw na naprawy blacharskie ,a potem mam nadzieje zjawią się u mnie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny efekt Twojej pracy na austinie. Najchętniej tylko przy takich ( wiekowych) autach spędzałbym czas. Super fotki ze zlotu, większości tych aut nie można spotkać na zlotach w Polsce, nawet w Oławie w ubiegły weekend przy 1400 obecnych pojazdach angoli może 10 sztuk było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...