Skocz do zawartości

Toyota corolla 99


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Kolejne moje wypociny sprzed półtora miesiąca , właściciel początkowo chciał tylko odświeżyć wnętrze , stwierdził , że jest czyste , ale jednak on lubi mieć samochód cały czas zadbany więc odświeżenie by się przydało , a na zewnątrz nic nie trzeba robić bo był myty kilka dni wcześniej  8-} . Jednak finalnie zdecydował się i na porządne  mycie   :-bd . 

Całość zajęła mi z tego co pamiętam , to trochę ponad dzień , lakier jak to u mnie standardowo bywa odświeżony jednokrokowo DA . 

 

 

IqNnlY.jpg
A7ZQuq.jpg
VEo8tg.jpg
OH1d42.jpg
3QgY0m.jpg
7KDg9b.jpg
NrE1sp.jpg
vdGkvx.jpg
EMJ0N5.jpg
RAkWTW.jpg
GyoUWV.jpg
dkecIH.jpg
lrbF6s.jpg
qUpoqs.jpg
GyoUWV.jpg
qUpoqs.jpg
lrbF6s.jpg
dkecIH.jpg
DdQlaX.jpg
tKzKeK.jpg
2UrRyT.jpg
QhrN9V.jpg
NMEzQS.jpg
rTbUHE.jpg
9FPK6I.jpg
Fdx9oC.jpg
DAeva5.jpg
GsdbV9.jpg
LlyY17.jpg
icT2uH.jpg
RJ3fmY.jpg
VBdssl.jpg
DB6avy.jpg
a9qU8m.jpg
hMQHtg.jpg
S2oZLi.jpg
qEb1oO.jpg
SKd76L.jpg
SmdLHG.jpg
8pmgvW.jpg
LLqsQw.jpg
P52DwW.jpg
4tRxF3.jpg
KhHmo1.jpg
o0kmXV.jpg
9xRVby.jpg
rnZLGL.jpg
4Umzgq.jpg
NzfZfl.jpg
gyv4RL.jpg
ZmAegL.jpg
eW3zTy.jpg
ejSfXV.jpg
RiT4XJ.jpg
eW3zTy.jpg
RiT4XJ.jpg
ejSfXV.jpg
OwMI4S.jpg
UkGzGZ.jpg
NcGHKm.jpg
ue2ciH.jpg
LDAISU.jpg
XZrJou.jpg
FT0W9z.jpg
Ba4raK.jpg
CAkzRA.jpg
to8NqI.jpg
8gaggG.jpg
2NC6f6.jpg
XK3ZsS.jpg
DkEphw.jpg
JIlaMs.jpg
3S0ju2.jpg
IBmkI3.jpg
SgyJts.jpg
HhN88u.jpg
pormPS.jpg
2zfNr2.jpg
IcLHfW.jpg
EPkeey.jpg
UXevcF.jpg
VNhGlV.jpg
1eNoMy.jpg
oeL2ro.jpg
MbUrjM.jpg
S60fbC.jpg
nnuIlo.jpg
jv15fg.jpg
hG5PQY.jpg
yvRErG.jpg
SVkzaf.jpg
JHbCfx.jpg
hG5PQY.jpg
JHbCfx.jpg
SVkzaf.jpg
yvRErG.jpg
iUxG1i.jpg
AOM9sF.jpg
epwfnH.jpg
kR9d7E.jpg
6idyMv.jpg
isLRxu.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na niektórych zdjęciach tylnego błotnika wygląda jak Civic którego ostatnio robiłeś.. :D

Konkretne odświeżenie, czyżby Irole zmieniali swoje nastawienie? Twoja samotna krucjata ma sens.. :D

Lakier był w niezłym stanie , dlatego łatwo poszło , oczywiście sporo rys zostało , co do Iroli to mam wrażenie że Ci bystrzejsi zaczeli zauważać różnice pomiędzy tym co mogą dostać u mnie , a tym co oferują rumuni za pół ceny :D .. zdrowie rumunów :D:D:D:D . W krucjacie już nie jestem sam :D , zaraziłem jednego Irola , który też działa z boską pomocą ;) :) 

 

 

Jednoetapowo na DA, przypomnij proszę jaką kombinacją to robisz, bo gdzieś przegapiłem najwidoczniej wcześniej, chodzi mi o pad i pastę. Dzieki

Wyszło genialnie jak na one step.

Do każdego auta praktycznie inna kombinacja, zawsze  staram się znaleźć coś najbardziej optymalnego spośród tego co mam , przeważnie jest to średnia gąbka ( nat, flexi , 3m lub k2 )  i pasta typowo do one stepów , np s17 , wolfs medium , ale zdarza mi się użyć menzerny 400 na  padzie z mikrofibry , lub gąbce finishowej itd ,, czasem działam Das pro 6 ,innym razem flexem vrg . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...