Skocz do zawartości

Audi A6 ponownie


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

"Pawilon miłości" służy autkom

Niedługo sława o nim rozniesie się po

całym Białymstoku

Zaszło trochę dalej, o czym przekonacie się poniżej :D

Od początku.

To mój prezent ślubny dla znajomych. Autko to oczko w głowie właściciela, z daleka wygląda dobrze, w pewnym momencie bałem się, że nie będę miał co robić :P

Było szorowanie, glinkowanie i suszenie. Poczekałem do zmroku i wyciągnąłem halogen :)

Dołączona grafika

Mój pomagier również sprawdzał lakier ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nienajgorsze odbicie jak na 10-letnie auto :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wziąłem się do roboty. Było trochę kombinacji z gąbkami i pastami, wkońcu wybrałem futro i S17. Zrobiłem połowę auta, wszystko oprócz głębokich rys schodziło fajniutko. Po rozmowie ze znajomym padła decyzja o kupnie rotacji (miał być show car na 100%). Szybka akcja i stałem się (nie)szczęśliwym posiadaczem Power Up-a. Nie mogliśmy nigdzie znaleźć BP o średnicy 125/150mm więc dokupiliśmy gąbki APP na 180 i uwaga.. 210mm.. :o :D Niestety, nie mieli białej gąbki, więc pracowałem żółtą waflową która nie ścięła tych głębokich rys :cry: Futro z zestawu było do bani, więc na błotniki z przodu wróciłem do DA.

Tutaj macie kilka zdjęć w trakcie. Nie w głowie było mi robienie zdjęć, wojna z sąsiadami trwa.. :roll:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Było "troszkę" pylenia.. :lol:

Dołączona grafika

Jako wykończenie użyłem fenomenalnego LG który podczas zdjęć miał jeszcze tendencje do pocenia się.. :?

Na szczęście udało mi się to jakoś wypolerować pod wieczór :)

Tadam! :lol:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozdrawiam ;)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie w głowie było mi robienie zdjęć, wojna z sąsiadami trwa.. :roll:

O co sąsiedzi walczą ??

Czyżby chodziło o maszynę? Za głośna?

U mnie tylko dziwnie patrzą jak siedzę czasami tyle czasu przy aucie. Ale nic nie mówią, tzn między sobą pewnie tak - że jakaś dziwna jestem :)

Ciekawe co by było jakbym z polerką wyskoczyła ;)

BTW super efekt. Niesamowite :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szczególnie dla sąsiadki jest za głośno. Jak to ona mówi "pracuję bardzo ciężko psychicznie i chcę w domu odpocząć po pracy a cały czas słyszę buczenie tej maszyny. Nie mogę okna otworzyć bo tak głośno jest..". Straszy mnie urzędami, strefami ciszy (wulkanizacja na rogu) i innymi dziwactwami. Do 16 pracuje elegancko, ale gdy wraca z pracy co chwila chodzi i bezczelnie gapi się i zaczepia. Ciekawostki: żadne z jej okien nie wychodzi bezpośrednio na pawilon (u mnie tak - 1m od okna mam pawilon - hałas jest naprawdę minimalny); nie przeszkadza jej piłowanie drewna dom dalej od godziny 19 do 21. Kochani sąsiedzi, weź tu żyj z takimi.. :roll:

A co lepsze, jak tylko otworzą okna to czuje smród który dochodzi z ich domu. Wielka pani dyrektor a takie zapachy.. :lol:

Dzięki wszystkim :)

Mirek, za chwilę założę nowy temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...