Jump to content

Wosk czy powłoka na swoje auto


WojtAs

Recommended Posts

Pany stoję przed wyborem a mianowicie co wybrać. Wosk który od zawsze nakladalem i zawsze sprawia mi to satysfakcję patrząc na efekt końcowy.Czy popularną jakże ost powloke. Mam dylemat ponieważ czy z powłoką nie jest tak jak z kobietą która ma sztuczne piersi niby ok ale do końca nie jesteśmy pewni tej zmiany(porównanie dałem :) Jakiś czas temu widziałem że co niektórzy z szanownych kolegów zarzekali się że powłoka na duże nie fuj i ble niech żyje wosk. Napiszcie proszę swoje osobiste odczucia dlaczego wybieracie taki rodzaj zabezpieczenia.

Link to comment
Share on other sites


  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Minetoo ma racje, chociaż przy powłoce, dobrej powłoce, defekty nie pojawiają sie tak szybko, a i powłokę można odświeżyć woskiem po kilku latach. I tak najważniejsza jest bieżąca pielęgnacja, powłoka robi wow po położeniu, później podczas eksploatacji wychodzi jaka ta powłoka i jak myjesz auto. Niestety defekty prędzej czy pózniej sie pojawią.

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...