Skocz do zawartości

Honda Accord 2003 blu


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy tydzien w pracy wiec musialem sie troche rozkrecic, cos tam sie robilo ale mierne padaki wreszcie sie trafila godna pokazania Hondzia, wlasciciel namietny fan myjni szczotkowych co odbilo sie na stanie lakieru, uzyte srodki do mycia wiadomo Nilesen :oops: korekta lakieru tez wiadomo Flex+futro i S17, cyclo + zolte pady i Deox3, LP DoDo i na koniec Nattys :) (bardzo sie lubimy), opony tez juz wiadomo co i jak(sorry za jakosc zdjec ale cos sie chyba zwalilo z aparatem, do tego dzisiejsza goraczka nie pozwolila na dobry efekt rezultata jedynie na 3+ :(

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mycie bardzo lubie jak te kropeczki sie rozplywaja

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po myciu glinkowaniu i osuszeniu wygladalo to tak

Dołączona grafika

Prawy przedni blotnik

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Maska

Dołączona grafika

Lewy przedni blotnik

Dołączona grafika

Tylnia klapa 50/50

Dołączona grafika

Lewy przod 50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Prawy przod 50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak bylo widac na wczesniejszych zdjeciach auto posiadalo wiele orderow :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak mi sie udalo wyciagnac ten medal

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to chyba efekt koncowy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I moj nowy kolega

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jeszcze raz sorry za jakosc zdjec i pracy ale czasem trzeba sie podac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubię ten kolor na Accordzie ;) Efekty super. Na wiosnę czeka mnie taki sam tylko w kombi :) Jakieś spostrzeżenia na temat lakieru ? Przy okazji jak sprawdza się Natty's ??

Osobiscie nie lubie japonskich lakierow aczkolwiek po tylu latach juz nie sprawiaja mi problemow, Natty`s moim zdaniem swietny banalnie latwy w aplikacji i tak samo usuniecie go nie ma problemow choc wydaje sie ze podczas slonecznej pogody ktorej teraz brak lakier nabiera wiekszej glebi.Nattys jest dosc tanim woskiem i w 100% warty ceny, jesli chodzi o trwalosc nie wiem to okresle dopiero jak pojdzie n mojego ASX, ale polecam kazdemu.

Mariusz moim zdaniem 3+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba,

rotacja, futro i S17? Czyżby lakier był aż tak twardy? A może rysy były tak głębokie? Mógłyś wyjaśnić? :)

Jak zwykla super robota, również mam Redsa w arsenale, ale jeszcze nie miałem okazji go przetestować..

Wracaj do zdrowia szefie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba,

rotacja, futro i S17? Czyżby lakier był aż tak twardy? A może rysy były tak głębokie? Mógłyś wyjaśnić? :)

Jak zwykla super robota, również mam Redsa w arsenale, ale jeszcze nie miałem okazji go przetestować..

Wracaj do zdrowia szefie :)

Jedynie dlatego futro, ze szlo blyskawicznie i efekt byl dobry a moje samopoczucie bylo do D wiec chcialem w miare szybko sie uwinac z autem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba jak zwykle gitesowa robota

co do trwalosci Nattysa to minol miesiac a na mojej suczy juz go nie wiele zostalo,zreszta Zymka na masce tez malo co,

byc moze ze po tych nawalnicach co byly w Wawie z deszczem jakis scierwo spadlo i zmylo...

a moze Nattys sie nie bardzo lubi z Dodo LP... ciezko wyczuc :(

Ale zgadzam sie calkowicie z Twoim spostrzezeniem ze Nattys po wygrzaniu w sloncu kilka dni po nalozeniu daje zajebiaszcza glebie koloru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...