Skocz do zawartości

Skoda Fabia


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem zacząłem kolejne auto - tym razem Fabia brata. Nawet nie śmiem nazywać tego "projektem" bo to co ja robię w porównaniu z Waszymi projektami to takie ciułanie, ale od czegoś trzeba zacząć ;)

Lakier na prawdę zniszczony, auto nie garażowane, większość swojego żywota spędziło pod chmurką. Na dodatek na lewym boku głęboka rysa-ktoś specjalnie, chyba monetą przejechał lub czymś ostrym. Na początek mycie pianą aktywną Transport 5000, później szamponem SNB, glinka MS + Dodo Born Slippy. Jechałem DA, padami MS, generalnie Deox 2 ale głębokie rysy musiałem Deox 1. Pechowo LG pojechało w samochodzie razem z żoną i nie miałem czym wykończyć więc "z braku laku" wziąłem S17 na czarnego wafla a później Lime Prime też zaaplikowałem z czarnego wafla i wyszło nawet spoko. Oto efekty:

Maska po umyciu i wyglinkowaniu:

Dołączona grafika

Połowa maski skończona:

Dołączona grafika

Błotnik 50/50:

Dołączona grafika

Tylne drzwi z tą rysą zajeły najwięcej czasu (ałłłłaaa moje ręce ;) ):

Dołączona grafika

No i dzisiejszy deszcz i kropelki, czyli już po woskowaniu :) :

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Relacja zdjeciowa uboga :( ale patrzac na te zdjecia, ktore przedstawiles to uwazam, ze jest bardzo bardzo ladnie naprawde projekt godny podziwu bo i lakiery Skody nie sa przyjemne w pracy.

Czekam z niecirpliowscia na wiecej zdjec :)

PS.Juz odjezdzajac od tego ze jechales na Deoxach to zawsze bede mowil ze te pasty sa bardzo dobre tyle ze nie maja znaczka np Menzerna albo 3M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja zdjeciowa uboga :(

Na początku pstryknąłęm więcej fotek ale to reflektor źle stał, to 50/50 nie dawało pożądanego efektu, to znowu aparat głupiał przez światło i źle łapał ostrość, więc sporo z nich nie jest warta uwagi, a że jutro jadę na 10 dni na szkolenie więc musiałem później bardzo się spieszyć żeby zdążyć się przygotować, spakować itp. I już później odpuściłem sobie pstrykanie bo się wkurzyłem że jest późno a jeszcze się z tym pier**** :) Ale przepraszam i następnym razem będzie lepiej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie kolejny raz moja teoria sie sprawdza nie znaczek a pasja i zapal

To właśnie widać po tym co zrobił Artur 8-) Deoxy są po prostu MEGA tylko.... trzeba mieć tak jak Seba mówi zapał, pasje i dodam od siebie praktykę (ale z tym to każdy na forum nawet Seba czy Tomek się zgodzą że trzeba po prostu robić, robić i jeszcze raz robić :D )

Artur :!: :mrgreen: :!: SUPER ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za opinie - to motywuje :) . Do Skody mam nadzieję wrócić jeszcze: kilka poprawek i wnętrze - może po szkoleniu jakoś się uda wygospodarować trochę czasu. Wiecie jak to jest, nie zawsze można robić to na co ma się ochotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...