Jump to content

Ogłoszenia administracji forum

marctwain
 Share

Recommended Posts

• Moderator

...i jeszcze fajnie by było gdyby po kliknięciu w link podany w wątku otwierało się nowe okno, a nie żeby nowa strona ładowała się w tym samym oknie (wiem, że można sobie z tym poradzić samemu klikając na link prawym przyciskiem itd..., ale może da radę zrobić cuś takiego)

• Administrator

Jak chcecie. Może ankiety porobić...? Ale ja mogę coś tam przy działach ogarnąć. A takie rzeczy chyba informatyk... w ogóle piszcie jak widzicie sam układ. Kabul napisał na pw, ale wolę tutaj. Jak się poustawia wszystko, to przyjdzie czas na dodatki. ja chciałbym ikonki-gify przy działach.

• Administrator

W stanie obecnym nie da się wprowadzić "Podziękowań" o czym pisał Dzej. A uważam, że to najsprawiedliwsze chyba. Jak na DW. Mogę zrobić tylko wg liczby postów, ale ta świadczy o dużej ilości wolnego czasu, wprawie w pisaniu i dorabianiu producenta klawiatur :lol:

...i jeszcze fajnie by było gdyby po kliknięciu w link podany w wątku otwierało się nowe okno, a nie żeby nowa strona ładowała się w tym samym oknie (wiem, że można sobie z tym poradzić samemu klikając na link prawym przyciskiem itd..., ale może da radę zrobić cuś takiego)

Też bym o to prosił

• Moderator

a mi się bardziej podobały te niebieskie kwadraciki przy tematach nieprzeczytanych, bo do tych karteczek pomarańczowych jakoś się nie mogę przyzwyczaić

i szkoda, że przy szybkiej odpowiedzi nie ma emotikonków ;P

dopiero po kliknięciu w pełny edytor są po lewej stronie - ale to niuans ;)

to tyle póki co z moich przemyśleń :)

Andrzej ma rację, teraz zrobiło się inaczej, nie widać już że się jest na DetailingClub w tej spaniałej rodzince... :(

Dokładnie, wtedy to było coś poza tym te wirujące karteczki mnie denerwują. Jestem użytkownikiem wielu forów ale to co jest teraz a było przedtem to nie ma co porównywać.

PS

odrazu lepiej!!!:) forum ma swój styl tak jak kiedyś;)

• Administrator

W poniedziałek wraca Nox. I myślę, że wtedy obydwaj właściciele uzgodnią z informatykiem, tym lub następnym. Mnie też się podoba ta poprzednia, tzn układ, bo trochę detali trzeba dopracować. I też myślę o jakimś głosowaniu.

• Administrator

No niestety, wszystkim się nie dogodzi. Skoro dwie skórki mają swoich przeciwników i zwolenników to wprowadźcie trzecią skórkę i będzie spokój :D

A na poważnie: sonda, bo co innego.. :roll:

• Administrator

Kwestia sie niebawem, w przyszłym tygodniu rozwiąże.

Natomiast ogłaszam, że tzw. testy z działu testów zostaną przeniesione do adekwatnych działów.

W dziale "Testy" będziemy, jęsli ktoś sobie zrobi, wstawiać testy porównawcze 2, 3 środków jednego przeznaczenia.

Obecna skórka wg mnie ma tą zaletę że wyróżnia graficznie forum. Odpalasz i od razu wiesz gdzie jesteś. Poprzednią skórkę zdaje się widziałem na innych forach, ale może to tylko kwestia podmiany kolorystyki i będzie ok. Chociaż ja głosuje za obecną, nawet na telefonie nieźle się na niej pracuje.

A może jest jakiś forumowy artysta plastyk, który by nam opracował jakąś indywidualną skórkę. Ja się nie podejmuje. Z plastyki zawsze byłem kiepski:)

• WuWo changed the title to Ogłoszenia administracji forum
  • WuWo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...