Jump to content

Pierwszy zestaw do Forda


Matt_pl

Recommended Posts

Na wstępie wypadało by się przywitać :) Tak więc siemanko! 

Czytam od jakiegoś czasu informacje dot. poprawy stanu lakieru i mam niestety coraz większy mętlik. Forum jedno, forumowicze forda drugie ;/ 

Chciałbym na wstępie zadbać o lakier - auto niedawno kupione, było po polerce u sprzedającego. W tym przypadku chciałbym wyciągnąć z lakieru błysk i kolor. Prosiłbym o porady w co zainwestować pieniądz żeby było wydajnie a efekt był dosyć trwały. Z kilku lat uzbierało się w garażu kilka rzeczy, które pewnie nie powalają ale np. dają radę. Są to między pasty tempo, k2 i farecla + wosk turtlewax (płyn) i jakiś wosk K2 + inne rzeczy do kokpitów, felg itp. z marketów - być może coś z tego się ewentualnie nada, jak nie to kosz :)

Dodatkowo chciałbym zaopatrzyć się w jakiś preparat do skór czyszczenie + zabezpieczenie. Preparaty chciałbym zamówić np. w mrcleaner - głównie te mniejsze próbki.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki! 

 

Link to comment
Share on other sites


  • Administrator

Zrezygnuj z produktów K2, TurleWax i tym podobnych. Przygotowałem jakiś czas temu temat z polecanymi i w miarę przystępnymi cenowo kosmetykami.

Sporo polskich producentów oferuje również tzw. zestawy startowe, w swojej ofercie mają je GoodStuff, Shiny Garage czy TuningKingz. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...