Jump to content

Dobry wosk do użytku domowego i nie tylko


Recommended Posts

Jak wspomniałem w swoim pierwszym poście dopiero uczę się detailingu na własnym samochodzie i czasem jakieś próby robię na pojazdach znajomych kiedy mam ku temu okazję. Chciałbym znaleźć produkt, którego będę mógł używać głównie w domu, ale który będzie na tyle wydajny, że wykorzystam go też w swoim warsztacie. Mam lawetę i auta zastępcze dla klientów. Pasuje, żeby jakoś się prezentowały a poza tym wiadomo... koszty. Dobry wosk powinien trochę zabezpieczyć lakier przed pogodą. Do tej pory stosowałem wosk na mokro z Włoch, ale znajomy który mi to sprowadzał zjechał do kraju i muszę szukać czegoś tu. I teraz pytanie. Zrobiłem mały rekonesans i mam zagwozdkę, bo nie wiem czy inwestować w jakiś znany standard ze sklepu motoryzacyjnego czy lepiej znaleźć jakiś dobry produkt a najlepiej producenta, na którego produktach będę bazował także gdy już uruchomię swój punkt detailingowy a mam zamiar do końca roku się z tym uporać więc teraz jest świetny czas na testy. Myślę o Brilliant Nano Wax jeśli chodzi o wosk od ProElite. Oglądałem filmy testów i przyznaję, że efekt wydawał się fajny. Recenzje też są pozytywne a mi odpowiada cena i wydajność jaką podaje producent. Myślę, że jakbym na początek kupił 25l opakowanie to na cele testów przy moim obecnym zapotrzebowaniu powinno wystarczyć? A może zamiast tego lepiej Gloss Max? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Firmie ProElite  do profesjonalnego detalingu trochę jeszcze daleko (bez urazy) czego przykładem jest brak jej w znanych sklepach detalingowych.Ale jak do takich celów jak napisałeś to może i być, choć to zawsze będzie tylko hautura nie pro detaling.Środek ten jakością nie odbiega pewnie od pierwszego lepszego z marketu.O trwałości nie będę wspominał.Porządne środki wymagają znacznie większych pieniędzy co przekłada się na trwałość, efekt końcowy i nakład pracy.Myślę że o przygotowaniu lakieru pod masz jakieś pojęcie bo od tego należy zacząć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...