Jump to content

Plamy na lakierze - płyn z biedronki


Lome

Recommended Posts

Witam, 

Mam problem, po zastosowaniu letniego płynu z biedronki, Aura Nano na szybie, klapie i zderzaku pojawiły mi się takie odbarwienia. Nie można tego niczym usunąć. Byłem w salonie ASO i auto spa i tylko polerka wchodzi w grę. Koszt 200-300 zł. Napisałem do producenta płynu, firmy Organika, przesłałem zdjęcia, płyn do badań i otrzymałem taką odpowiedź:

"Wady zaobserwowane na częściach samochodu nie mogą być spowodowane użyciem takiego roztworu. Letni płyn do spryskiwaczy w żaden negatywny sposób nie oddziałuje na lakier samochodowy, a już szczególnie na szkło (ślady na szybie samochodowej).Uważam, że przyczyną takich uszkodzeń może być np. umycie lub częste mycie samochodu środkami chemii profesjonalnej na myjni samochodowej i nieodpowiednie użycie lub spłukanie tych środków. Środki te w szczególności w myjniach bezdotykowych, żeby skutecznie i szybko usuwać zabrudzenia, stosowane są w dużych stężeniach, a ich właściwości są często agresywne.Reklamację traktujemy jako niezasadną gdyż tak jak pisałem letni płyn do spryskiwaczy nie może spowodować takich skutków na powierzchni lakieru auta." 

Ktoś się spotkał z czymś podobnym? 

 

 

 

IMG_2281.JPG

JFRM3550 (1).JPG

RKNU3805.JPG

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...