Skocz do zawartości

BMW 520i


Polit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym pochwalić się swoim autkiem. Żaden z moich pacjentów nie był męczony tyle razy, co mój Touring. Od szkoleń, poprzez testy nowych produktów, no i praktycznie codzienne mycie. Nie mam typowych zdjęć przed i po zabiegach, ale różnica między starymi zdjęciami, a nowymi jest ogromna. Tak wyglądało auto po zakupie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ostatecznie, auto zabezpieczone jest woskiem DoDo Juice Blue Velvet i prezentuje się tak: (zdjęcia photoshopowane na potrzeby innych for, ale retuszowana była jedynie kolorystyka, nic więcej):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozdrawiam,

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A te śmieszne obrysówki to z jakiej okazji?

Polit, no muszę powiedzieć, iż BMW w najładniejszej wersji.

Oczywiście rozumię, że to z cegły, to Twój dom, bo tam się prezentuje najokazalej.

Słowa uznania.

Ale i tak nadal chcę się pomodlić do Phaetona, mimo iż w nazwie ma, że dla ludu, a może zwłaszcza dlatego, że nawet w nazwie ma, że jest dla nas, dla ludu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te śmieszne obrysówki to z jakiej okazji?

Całe oświetlenie jest w wersji US. Poza obrysówkami również oryginalne światła postojowe w kierunkowskazach.

Słowa uznania.

Dziękuję.

Wygląda naprawdę świeżo. Nie zamęczone jak większość. I chyba bez dzwona wcale, albo gdzieś delikatnie.

Myślę, że jak na swoje 15 lat, to trzyma się jeszcze naprawdę dobrze. Moja w tym głowa, żeby tego nie zepsuć.

Wygląda na zbity (nie brzęczący).

Ten fragment jest dość ciężki do odszyfrowania :?

Mam nadzieję, że bez krematorium wrozametu? :lol:

Jeżeli masz na myśli instalację gazową, to niestety, jest. Jedynie dokładnie ukryta, żeby uniknąć niepotrzebnych salw śmiechu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki bez luzów-tam tłucze, tam brzęczy, bije itp :lol:

Jeszcze niedawno było wesoło, bo owszem pukało, ale nikt nie wiedział co. W tej chwili jest cisza.

Gratulacje zakupu :D

Dzięki. Warto zaznaczyć, że to przez ten samochód zainteresowałem się tematem AD i poznałem Sebastiana sebba75, a następnie otworzyłem własne spa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...