Skocz do zawartości

Audi A8


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie lubie osobiscie tego typu projektow tzn auto bylo oddane w rece takiej Profi firmie(regionlana tylko w Szwecji) oczywiscie jak profi to cena rozniez profi za usluge, wlasciciel auta po ichniowych masazach przyjechal do nas, rece mi opadly wlacznie z cyckami, nazwa firmy ktora wykonala usluge teraz nie ma znaczenia fakt aut w sordku zrobione bardzo dobrze jak i komora silnika wneki itp, lakier gladki jak pupa niemowlaka ale no wlasnie jest jedno male ale, ocencie sami

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lakier o profi korekcie i zabezpieczeniu wygladal tak

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dach

Dołączona grafika

Maska

Dołączona grafika

W ruch poszedl Flex +futro i S17

Dołączona grafika

Kilka zdjec 50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tylnia klapa z cycuszkiem GPS

Dołączona grafika

Futro na koniec wygladalo tak

Dołączona grafika

Pozniej bylo jeszczes smiganie niebieskim padem z Deoxem 2

Dołączona grafika

Na koniec korekty cyclo + zolte pady D3

Dołączona grafika

Pozniej mycie nr2 i LP DoDo

Dołączona grafika

Na koniec poszedl Nattys czerwony nakladany miekkimi padami i cyclo

Dołączona grafika

Tak to wygladalo

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po uplywie okolo 20min zaczalem sciagac Nattysa mf a efekt koncowy jest takowy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tyle udalo sie z dachem

Dołączona grafika

Reszta chyba odpowiadala oczekiwaniom wlasciciela

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widac sciemiacze sa wszedzie i nabijaja ludzie w butelke, ni tylk o w Polsce a idiotyczne odp ze lakier twardy ze stary itd to juz totalna sciema akurat w tym przypadku nie bylo problemow aby to zrobic oczywiscie w granicy rozsadku poniewaz auto bylo bardzo zmeczone ale jak sie czegos podejmuje trzeba dotrzymac slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dziekuje za slowa wsparcia poniewaz stoi projekt nr 2 po tej samej firmie i tego samego wlasciciela, Pan oddal dwa auta ale ten drugi to juz wykracza za granice rozsadku.Malo istotne czy Polak czy SNB wydaje sie ze kazdy z was zrobil by to samo co Ja, ze osoba ktora wczesniej pracowala przy tym aucie to chyba sie dzisiaj zle czuje mozecie sobie wyobrazic mine wlasciciela firmy X gdy te auto dzisiaj tam pojechalo ponownie? Ta mina odp wszystko.Fonnes po mnie tez mozna poprawiac mozesz byc spokojny, jeszcze mam zamiar pocwiczyc Zymöla na cyclo bo DoDo naklada sie pieknie ale sa problemy ze sciaganiem natomiast Nattys bije obecnie wszyskie na glowe, nakladanie bajka sciaganie mf hmmm bajka a gladkosc lakieru hmmm jak piersi mojej Kasi:)

Zdjecia nie daja efektu ale ten lakier wygladal cacy sam jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak piersi mojej Kasi:)Zdjecia nie daja efektu

masz takie zdjęcia z woskowania Kasi... zboczek na maxa :D

koniec OT :oops:

a mina panów z firmy X myślę że bardziej bezcenna i będą do Ciebie Seba na szkolenie walili drzwiami i oknami.... albo stwierdzą ze tam się nie dało nic zrobić z tym lakierem i ze pewnie SNB przemalowało samochodzik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu Fiuuuu Panie kolego

az mnie suty stwardnialy jak popatrzylem na efekt koncowy

lakierek wyglada na sliski i mokry jak by mial splynac z blachy........mrrrrrrrrrrrrrr

Pięęęęęęękna robota !!!!

A firma X poprostu przewidziala ze auto trafi do Seby i poprostu dokladnie umyli autko i wyczyscili lakier przed korekta u Seby :D

to moja teoria :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą do Ciebie Seba na szkolenie walili drzwiami i oknami....

A Seba powie: Panie tu nie ma co szkolić, ja podchodzę do auta kładę dłonie na lakierze, zamykam oczy i się koncentruję i samo się robi :lol:

A Radio Maryja w sluchawkach gra :) pieknie by tak byla ale niestety nie jest , a na szkolenie to nie przyjada bo oini maja profi firme z znaczkiem itd itp a ja samouk jestem, tam chyba cos sie pokiepscilo w tej firmie bo znam ich kilka lat zaledwie 3 km od mojej firmy dzialaja i nigdy czegos takiego nie widzialem, moze zmiana personelu zaszkodzila nie wiem drugie auto wyglada katastrofalnie.

Mysle ze wiekszosc z was na forum osiagnela by taki sam rezultat na A8 jak My nie byla to mega sztuka troche czasu i zabawy z maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wiekszosc z was na forum osiagnela by taki sam rezultat na A8 jak My nie byla to mega sztuka troche czasu i zabawy z maszyna

Seba, jakby za skromność zamykali to pewnie byś "siedział" :D

Ta a w paczce byśmy wysłali Flexa :D i w wiadomościach by były informacje o najbardziej błyszczących kratach w jednej z cel... :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą do Ciebie Seba na szkolenie walili drzwiami i oknami....

A Seba powie: Panie tu nie ma co szkolić, ja podchodzę do auta kładę dłonie na lakierze, zamykam oczy i się koncentruję i samo się robi :lol:

Seba to rozumiem że ty taki Kaszpirowski jesteś na auta :lol:

Ale robota piękna i samochód piękny mój wujek miał taki kilka lat temu tylko czarnego jak smoła...wspaniale auto.

A firma X ...hmmmm nieraz sobie myślę, jak widzę różne "kwiatki", czy nie za bardzo się staram (w swoim zawodzie) bo jak patrzę lub poprawiam fuszerki innych fachowców to mnie skręca. No ale dla mnie liczy się zdanie i zadowolony klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą do Ciebie Seba na szkolenie walili drzwiami i oknami....

A Seba powie: Panie tu nie ma co szkolić, ja podchodzę do auta kładę dłonie na lakierze, zamykam oczy i się koncentruję i samo się robi :lol:

Seba to rozumiem że ty taki Kaszpirowski jesteś na auta :lol:

Ale robota piękna i samochód piękny mój wujek miał taki kilka lat temu tylko czarnego jak smoła...wspaniale auto.

A firma X ...hmmmm nieraz sobie myślę, jak widzę różne "kwiatki", czy nie za bardzo się staram (w swoim zawodzie) bo jak patrzę lub poprawiam fuszerki innych fachowców to mnie skręca. No ale dla mnie liczy się zdanie i zadowolony klient.

Ile bym dal zeby tak jak Kaszpirowski :lol: ale czasem cos mi sie tam uda "ugasic" i zrobie polierke :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czemu w firmie X sie po..........o.

Listonosz, wiedzac, iż Seba to jedyny Polak na ulicy, wszelką prenumeratę Przyjaciółki, Ogrodnika, Majsterkowicza i Goscia Niedzielnego zanosi tylko i wyłącznie do niego, stąd z braku nowych wiadomości i instrukcji w firmie X się popierdoliło.

A co do rąk Seby, to ostatnio, jak robiłem Tatrę i gadałem z Seba przez telefon, to na chwilke jak Seba mówił o gładkości lakieru po jego "opiekuńczo-pieszczotliwym" dotyku położyłem telefon głosniczkiem do lakieru i lakier sam sie zregenerował.

A propo Audi, Bardzo zacnie Panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...