Skocz do zawartości

Grandis


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede pisal co i jak po co na co i dlaczego zdjecia mowia same za siebie :) reszte zdjec dosle pozniej sa robione aparatem Niclasa wiec czekam az mi przesle .Dodam jedynie iz te lakiery uwazam za najciezsze do pracy ale efekty na nich sa piekne szczegolnie jak sie uda pieknie ziarno wyciagnac gama barw jest super

Dołączona grafika

Maska jest bardzo zniszczona szczegolnie odpryski od kamieni moim zdaniem jedynie lakierowanie ale nie moje to auto :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Opis dlaczego auto trafilo do nas chyba zbedny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tylnia klapa

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zaczniemy delikatnie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Teraz troszke lepiej widac

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Te zdjecia chyba pokazuja wsio

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ten sam tylni blotnik ale po pascie wykonczeniowej

Dołączona grafika

Wosk-zdjecia dla Fonnesa :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to efekt wypocin amatora

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To te tylnie prawe drzwi co byly takie ladne w zoom zoom

Dołączona grafika

Tylne i przednie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziekuje za moje 5 min, jutro jeszcze poprawimy slupki przy drzwiach i takie tam pierdoly ale dzis juz rece mi padly :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od teraz wprowadzam stały tekst, który będę kopiował za każdym razem gdy Seba wstawi nowy projekt. On trzyma najwyższy poziom, więc wypowiedź będzie taka sama.. :lol:

Sebastianie, po raz kolejny widzę iż udowodniłeś Nam swoje piętnastoletnie amatorstwo. Ręce które leczą nie wyszły z wprawy. Gratuluje otrzymanego efektu, zapiera dech w piersiach! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jedynie iz te lakiery uwazam za naciezsze do pracy

Ale w sensie twarde? Mitsubishi są twarde??? Czy raczej że trudno wykończyć bez hologramów???Domyślam się że tak. Sorry ale nie wiem.

Można wiedzieć czym robiłeś? Czy zostanie to uznane jako reklama i mam się zapytać na PW ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jedynie iz te lakiery uwazam za naciezsze do pracy

Ale w sensie twarde? Mitsubishi są twarde??? Czy raczej że trudno wykończyć bez hologramów??? Sorry ale nie wiem.

Można wiedzieć czym robiłeś? Czy zostanie to uznane jako reklama i mam się zapytać na PW ? ;)

Banalnie szybko sie rysuja, latwo tez te rysy sie wyciaga ale wiekszosc past sie na nich "walkuje" te lakiery ewidentnie nie lubia ciepla i faktycznie hologramy to ich zaleta :lol: szczegolnie L200.Reszte moge ci napisac na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam to samo pytanie co urban, i zarazem prośbę przed skomentowaniem projektu,:D posiadasz może projekt w zdjęciach białego auta?:)

a co do grandisa to classa ;) zawsze bałem się czerni bo cięzko utrzymać itp... a jak oglądam zdjęcia w twoich projektach to wydaje się to takie banalne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kiedyś wnętrze w grandisie, morze plastiku tam było w środku ;)

Ładnie wyszło, fajne macie głośniki na hali ;)

Tak jest tego troche wersja z jasnym plastikiem ale zadbane, a glosniki i owszem daja rade Eska leci :D a o 12.00 Radio Maryja :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zakłada słuchawki, to trzeba takie głośniki mieć, by usłyszeć kazanie samego Ojca Derektora.

A powiedz mi, jest to prawda, iż o 12:13 zawsze puszczają modlitwe do lakieru?

JJ., ja odwrotnie właśnie.

Nie będę już przeglądał fotek Seby, bo stają się nudne.

U nie go zawsze na zdjęciach jest to samo - od masakry - do perły.

Także po co je oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...