Skocz do zawartości

1Z Gummi Pflege Rubber Care Stick


Rekomendowane odpowiedzi

1Z Gummi Pflege Rubber Care Stick

Środek do konserwacji i odżywiania uszczelek gumowych

Zapobiega ich przymarzaniu, daje ochronę UV.

Chroni uszczelki przed twardnieniem oraz parceniem

Cena: ~30zł za 100ml (w Polsce niedostępny)

Opakowanie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zapach i konsystencja

Środek ma zapach cytrusów, bardzo przyjemny i łagodny. Konsystencja lekko tłusta

Aplikacja

1Z Gummi Pflege Rubber Care Stick ma wbudowany aplikator gąbkowy na wzór past do butów. Nakładamy dociskając gąbkę do czystej i co najważniejsze suchej uszczelki. Uszczelki początkowo pokryte są śliskim filmem, ale po kilku minutach od nałożenia środek zostaje wchłonięty zostawiając je odżywione i nadając satynowego wykończenia.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Efekt po zastosowaniu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Konkluzja

Bardzo dobry i trwały efekt, ja aplikuje co 3-4 miesiące. Uszczelki nabierają wyrazistości a przy okazji są zabezpieczone.

Wg mnie 1Z Gummi Pflege Rubber Care to absolutny 'must have' w arsenale każdego car-detailera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podepnę się pod temat;-)

Jakiś czas temu kupiłem w aptece glicerynę za całe 2 złocisze (najdroższe preparaty do pielęgnacji uszczelek zawierają właśnie glicerynę;-)

Dołączona grafika

Skład: 86% gliceryna, 14% woda. Preparat to gęsta, bezbarwna ciecz. Psikałem na mikrofibrę, a następnie wcierałem w uszczelki. Prepat jest gęsty, kleisty, trzeba go rozporawadzać i wcierać. Tak więc aplikacja wymaga trochę pracy;-) Aplikowałem jakiś miesiąc temu i widzę, że uszczelki wyglądają ładnie, są odżywione/zakonserwowane. Inna sprawa, że dbam o uszczelki na bieżąco i co miesiąc wcieram jakiś preparat! Na całe auto zeszła mi akuratnie buteleczka 30 g. Myślę, że tę cenę warto kupić i wypróbować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...