Skocz do zawartości

Peugeot 306


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Musze bardziej podenerwowac tych co mnie nie lubia i wcisne wiecej nudnych zdjec z kolejnego miernego projektu.

Mycie asfaltu Mac Serie 124, kapsle i felgi Jetin, szampon Mac 26,muchole i zywica MAC 126+,korekta rozne pasty + futro i niebieski pady, wykonczenie cyclo.Auto duzo stalo pod chmurka i drzewami wiec stad sie wziely wzery w lakierze oraz duza ilosc zywicy.Dacz zosatl wlascicwie zniszczony i powstaly bardzo glebokie wzery :(

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jasne ze auto bylo na malym rajdzie :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Oczywiscie piesek obowiazkowo jak inaczej jak to jest kombi,swojski zapaszek po kudlaczu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Czyszczenie plastikow

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po umyciu ewidentnie lakier potrzebowal korekty

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na masce bylo wiele ,malych spekan lakieru i nie wiem od czego :(

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sie ino namachalem ale znowu bylo swojsko czyli brudek smrodek i rysy duzo rys :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Szkoda mi dachu bo to nie jest ten efekt jaki bym sobie zyczyl poleglem na tym elemncie :oops:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Reszta jakos ujdzie w tloku

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fonnes tak cykam w 4 godzinki :lol:,Monia tu jakos auta tak maja z tymi lampami albo Szwedzi maja wade wzroku Ja na swoich takowych nie mam :lol: , Polit moge ci wyslac pare takich autek dzis dostalem do kolejki starego Outlandera i Pajero wiec luzik podziele sie :)

PS.Dzieki forum dostalem zaproszenie do pracy w PL ale chyba bede mial problem z dojazdami nie wiem czy LOT ma bilety miesieczne :)

Dzieki za mile komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, podaj adres, a jutro do ciebie podjeżdżam. Nie mogę już patrzeć na swirle na swoim lakierze, a od kupna polerki wciąż daleka droga... Dam w zastaw, komórkę, kompa i telewizor, tylko doprowadź mój lakier do takiego pięknego połysku.

Już wysyłam adres na PW.. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, podaj adres, a jutro do ciebie podjeżdżam. Nie mogę już patrzeć na swirle na swoim lakierze, a od kupna polerki wciąż daleka droga... Dam w zastaw, komórkę, kompa i telewizor, tylko doprowadź mój lakier do takiego pięknego połysku.

Ale bilet na prom juz masz? i zatankuj do pelna w Gdansku tanej wyjdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nuda.... czy Ty zawsze musisz robić jakiegoś strucla ?? nie możesz wsadzić zdjęć jakiegoś Lambo, prosiaka, ferarki itp. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

HAHAHAHAHAH Dżołk, Seba ja to bym na twoim miejscu był ostrożny następnym razem w Polsce :twisted: :twisted: :twisted: "Śmiech-elitarne" firmy wyznaczyły nagrodę za twoje ręce.

A tak na serio już bez jajufff to uwielbiam takie projekty właśnie na których widać jak gąsienica staje się Pięknym MOTYLEM... :mrgreen: ;) cudnie Seba wielki RISPEKT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba piekna metamorfoza :mrgreen:

powiedz mi co to za nowe srodki w urzyciu ??

Kto Cie chce do pracy zwerbowac ?? Smart+ czy moze CarSpa ?? ;)

Jakie nowe? Juz wiele lat tego uzywam

Do tych elitarnych firm amatorow nie chca

kurcze a mnie wzieli :lol: Niezła robota, tak bez kitu ile zajęła ta praca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba piekna metamorfoza :mrgreen:

powiedz mi co to za nowe srodki w urzyciu ??

Kto Cie chce do pracy zwerbowac ?? Smart+ czy moze CarSpa ?? ;)

Jakie nowe? Juz wiele lat tego uzywam

Do tych elitarnych firm amatorow nie chca

kurcze a mnie wzieli :lol: Niezła robota, tak bez kitu ile zajęła ta praca?

A ciebie wzieli bo grzeczny jestes a Ja pyskaty :lol: .Samo wnetrze bylo okolo 12 godz wlacznei z praniem sama tapicerka nei byla brudna ale nie pachnialo zbyt dobrze, auto bylo robiono etapowo zaczete jeszcze w tamtym tygodniu czesciowo Niclas dokladal rak wiec pelnego czasu nie podam ale okolo 22 godz.Kuba no jakos tu maja ze zakladaja te lampiony szybko zaczyna sie zima duzo drog w lesie ciemno to sie przydaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prom, powiadasz... A jak wyślę ci auto w częściach, i sobie na miejscu złożysz? Albo co tydzień będę ci przysyłał maskę, drzwi, klapę itd...

Ewentualnie proponuję forumową pielgrzymkę do Seby, zbudujemy sobie coś w stylu Arki Noego, auta na pakę i płyniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, no kurde, co ja znowu mam napisać?

Ekhangel, auto wyślij do House of Car's Love.

Tam go odpowiednio potraktuja.

W zastaw tylko siostrę oddaj, albo jakaś miłą kuzykę.

Ale takie Lambo w wydaniu Sebby bym widział, szczególnie przed robotą, takie z zarośnięta trawą bym poprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...