Jump to content

Wosk do 100 zł, ciemny lakier


Ekhangel

Recommended Posts

Koledzy,

Jestem na etapie wyboru pierwszego wosku. Moje auto to BMW Z3, dunkelgrun II (granatowy). Jeżdżę nim codziennie, a nadchodzą ciężkie warunki atmosferyczne, więc wosk powinien wykazywać się wysoką wytrzymałością - aczkolwiek nie jest to jakaś konieczność, cenię sobie ponad to wygląd.

Moim obecnym wyborem jest #16 Megs'a, mieści się w moich skromnych funduszach i zdaje się spełniać wymogi - chociaż po opiniach innych czasami trudno o obiektywne podsumowanie, zważywszy na często spotykane antymegsowe nastawienie.

I jeszcze jedno - chcę kupić dużą puszkę, coś ok. 250ml - poprzednio nakładałem 30ml Purple Haze'a od kolegi - wosk był zadowalający, ale kultura pracy była do kitu, z powodu małego opakowania. No i skończył się po chyba pięciu aplikacjach (u mnie i u kumpla, nie ręczę za jego umiejętności nakładania). Teraz bym chciał kupić większe opakowanie, które starczy na lata. Proszę więc nie proponować kupowania 30ml-ek Dodo.

Any ideas? Tolerancja budżetu 10%.

Link to comment
Share on other sites


Młody:

http://www.all4auto.pl/finish-kare-1000 ... ?cPath=1_5

Czyli jednak maja.

Moja mała dygresja.

DJ PH Sampler to 30ml. Zrobiliście 5 aplikacji. Czyli na aplikacje 6ml. Więc wszystko w normie Młody.

Pucha Hi Tempa ma 429ml, czyli z wyliczenia 6ml na aplikacje starczy Ci na... 71 aplikacji, licząc z 6 aplikacji w ciągu roku, to kup sobie dobrą lodówkę, by go móc gdzie przechowywac przez te 11 lat...

Kupuj Hi - Tempa i sie nie przejmuj.

Link to comment
Share on other sites

Tony,

Może i wszystko w normie, ale uważam po prostu, że bezsensem jest kupowanie tak małych opakowań, które w dodatku są niewygodne w aplikacji. Zwłaszcza, że facet z a4auto nie zawsze jest w sklepie, i często trzeba się umawiać po zakupy bezpośrednio w jego detailing headquarters na top secret, fully secured Mogileńskiej 50, za automatycznie otwieranym szlabanem strzeżonym przez Ciecia Mroku spoglądającego na ciebie badawczo z budki strażniczej.

E-shopping lubię, ale w tym wypadku nie chce mi się tyle czekać. A co do FK - napisaliście "1000P", a to jest "1000 Hi-Temp Sealant". Myślałem, że to inny produkt.

W każdym razie, kupiłem Szesnastkę. Już kocham faceta z all4auto, bo raz, że dał mi 10% zniżki forumowej na Megsa (rozmawialiśmy wcześniej o detailingclub.pl) a dwa, że dołączył darmowo aplikator mówiąc, że "pewnie ci się przyda". Nie wspomnę o tym, że zawsze na moje zawołanie przyjeżdża do sklepu, obojętnie co kupuję... Szkoda, że nie mają pracownika, który tam by regularnie siedział. A tak naprawdę dał mi zniżkę, w zamian za reklamę sklepu na forum. Nah, just kidding. Pozdrawiam pana z A4A, jeśli to czyta.

Jutro mam z kumplem cotygodniowy Detailing Saturday, i będziemy nakładać #16.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...