Skocz do zawartości

Nielsen Super-A-Sheen vs Black WOW


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Taki mały teścik porównawczy środków do renowacji i zabezpieczenia zewnętrznych nie lakierowanych elementów plastikowych .

Na początek Nielsen Super-A-Sheen (S-A-S)

Dołączona grafika

Nieco przesadziłem z ilością na taki element wystarczyło by zdecydowanie mniej środka

Pierwsze wrażenia , fajna konsystencja ale zapach straszny wybitnie chemiczny rozpuszczalnik to jego nie daleki kuzyn przynajmniej z zapachu ;)

Dołączona grafika

łatwo się rozprowadza nie pozostawiajac smug , nadmiar łatwo można zetrzeć ręcznikiem z mikrofibry .

Dołączona grafika

Z początku środek pozostawia nieco połyskujące wykończenie kwestia gusty ale ja wole matowy ewentualnie taki fabryczny satynowy kolor.

Dołączona grafika

Po paru minutach jak się później okazało środek "wysycha" i matowieje :)

Dołączona grafika

Dla mnie ważnym aspektem środków do tworzyw zewnętrznych jest to jak radzi sobie z wodą .

No i Nielsen Radzi sobie naprawdę nieźle

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Black Wow środek mocno wypromowany w szczególności w USA pytanie ile w tym marketingu a ile prawdziwej jakości .

Sam środek bardzo ładnie cytrusowo pachnie delikatny i przyjemny zapach który na pewno nie przeszkadza podczas pracy .

Dołączona grafika

Wydajność to nie ściema ale ma to też swoje minusy wystarczy delikatnie przesadzić i plastiki wyglądają naprawde kiepsko bardzo się błyszczą i ociekają + to że środek należy długo wpracowywać w tworzywo .

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Efekt przy odpowiednich proporcjach jest bardzo dobry .

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I test kropelkowania

bardzo podobnie jak w przypadku nielsena ale kropelki nieco szybciej spływały

Dołączona grafika

W wyglądzie i kropelkowaniu nie widać znacznej różnicy

Dołączona grafika

Co to trwałości z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że BlackWow jest nie znacznie trwalszym środkiem

Cena:

-Nielsen S-A-S ok 46zł za 1000ml

-Black Wow ok 100zł za 119ml

Ostateczną ocene pozostawiam wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam tego Black wow. Kupiłem w zeszłym roku u Ciebie. Potem dostałem próbeczkę malutką, chyba tego chemicznego. Tak myślę, że to było tom bo napis się zmył. I fakt, jeśli chodzi o plastiki na volvo to ten z tej próbki lepiej się prezentował na zderzakach niż black wow na elementach lusterek. Black wow jest ogromnie wydajny, z tamtym nie mam za bardzo porównania. Ale jeśli ten nielsen sas to jest to co dostałem w próbce w zeszłym roku, to lepiej i dłużej trzymał od wowa "zimową porą". Fakt, rąbie chemią. na szczęście do środka nie dajemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na razie mam porównanie z black wowem, bampem autolandu (niezły efekt za tanie pieniądze i na krótko) i PB trim restorer-na zderzakach jest dobry i można polecić śmiało. Black wowa ja bym dawał tylko na małe elementy-tłuścioch i za bardzo błyszczy. A N sas-po wykończeniu tego co mam, wezmę na tapetę. Z próbki był "w porzo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory to BW był moim zdecydowanym faworytem na zewnętrzne plastiki.

Jako jedyny, z próbowanych, przywrócił czerń na słupki drzwi mojego ML-a.

Teraz, po przeczytaniu/obejrzeniu tego testu......to chyba dopisze

Nielsena S-A-S do listy zakupów które zamierzam zrobić u Ciebie Maciek ;)

Efekt bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam SAS jest naprawdę dobrym środkiem (jako jedyny na razie poradził sobie z dziwnym nalotem na relingach mojej "dziwki"-Japońska Gejsza 6) ale tak jak Maciek napisał NIE wolno przesadzić z ilością środka, zresztą wszystkie kosmetyki Nielsena są Mega wydajne, nasi klienci zawsze się śmieją ze kupią sobie w tym miesiącu taki kosmetyk a w następnym coś innego.... wiadomo jak się kończy ze maja i maja dany kosmetyk :twisted: ale słuchać nie chcą jak im mówimy ze Nielsen jest bardzo wydajny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie mam porównania z żadnym innym środkiem, ale dla mnie SAS jest rewelacyjny - nakładałam jakiś tydzień temu. Przez ten czas było sporo deszczu, dziś myłam auto i do tej pory widać kropelkowanie. No i ta wydajność... :D i fajna cena, także warto się skusić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To i ja coś napiszę;-) Kiedyś przy zamówieniu dostałem próbkę od Noxa.

Nielsen Super a Sheen - chemiczny zapach, konsystencja jakby ,,bardzo miękkiego masła". Wygląda ładnie na moich plastikach - wyglądają jak nowe, nie błyszą się. Natomiast nie poradził sobie z białym nalotem po wosku (na listwach drzwi). Po 2 dniach znowu wyszedł. Niestety pozostaje mi masło orzechowe.

Stosowałem również AG Bumper Care i PB Trim Restorer i nie widzę między tymi trzema preparatami istotnej różnicy. Różnią się tylko konsystencją i zapachem, efekt na moich plastikach ten sam. W mojej subiektywnej ocenie wygrywa AG, ale różnica jest żadna;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...