Jump to content

Czy już za zimno?


mar_1981

Recommended Posts

Z własnych obserwacji: do 15C idzie wszystko. Poniżej jest już ciężej. 10-12 to chyba granica i to tylko dla niektórych wosków. Poza tym żadna przyjemność. Cień i ze 20-22C. Ideał. Teoretycznie sealanta możesz w niższej. Ale np. jak robisz na powietrzu i jest chłodno, do tego wieje wiatr to niby szybciej schnie, ale czy lepiej się przyswaja, wątpię.

Link to comment
Share on other sites

No nie na dworku ale mam blaszaka. No cóż czyli poczekam jeszcze trochę i jak wybiorę się do teścia albo do mojego taty to ogarnę poważniej samochód bo mają ogrzewane garaże. Narazie porządne mycie (może glinka) i po wierzchu liznę samochód a na korektę pełną poczeka...tyle czekał to wytrzyma jeszcze trochę :)

Ciekawe czy w ten weekend uda mi się skończyć prąd w garażu. Właśnie skończyłem montaż licznika, zabezpieczenia itp. na płycie z rezotexu żeby tylko zamontować w blaszaku i nie tracić czasu. Więc może ogarnę samochód póki ładny weekend zapowiadają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Create New...