Skocz do zawartości

Koch Chemie cabriodach versiegelung


kanar

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Test produktu zaczął się 24 września.

Produkt w sprayu, średnio wydajny (1 puszka na dwa dachy).

Dach został umyty i wysuszony.Aplikacja banalna, auto przykryłem folia, ale w sumie gdybym tego nie zrobił nic by się nie stało, łatwo się ściera z szyb i lakieru. Na tym dachu został zrobiony tylko panel testowy, co będzie widać na fotach.

Po wyschnięciu (ze dwie h czekałem) test wody. Efekt.. totalny szok, woda spływała jak dzika, nigdy czegoś takiego nie widziałem, aż zapomniałem porobić foty więc pozwolę sobie umieścić zdjęcia naszego kolegi z forum, wyglądało to identycznie:

Dołączona grafika

Po kilku dniach zaczął padać deszcz ;) Idealne warunki na test.

Pierwszy dzień ulewy, 28 wrzesnia:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Jak widać panel testowy wyraźnie się odcina, woda spływa i kropelkuje, deszcz średni ale ciągły.

Drugi dzień deszczu, 29 września, deszcz padał całą noc, auto stało na dworzu:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Panel testowy w dalszym ciągu się odróżnia, auto oczywiście znowu pod gołym niebem całą noc. W czasie nocnych opadów materiał nasiąkł, ale nie ma co się dziwić, auto stało drugą dobę na deszczu padającym non stop. kropelkowanie słabsze lub brak.

Dzień trzeci deszczów z niewielkimi przejaśnieniami, 30 września:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

W czasie przejaśnień dach zaczął przesychać i kropelkowanie na powierzchniach pionowych wyraźnie odżyło.

Aktualnie auto jest za granicą, dostałem info, że w czasie deszczu kropelkuje jak wariat. Jak wróci zrobię test wody i wrzucę foty. Test będzie trwał dopóki produkt nie zniknie z dachu.

Przy powyższym teście należy wziąć pod uwagę fakt, że auto stało 3 dni na zewnątrz w dużej ulewie, warunki dość trudne.

Teraz pytanie ile ten produkt kosztuje w detalu?

p.s. Podziękowania dla Marctwain za udostępnienie produktu do testu i dla firmy w której wykonuję prace detailingowe za udostępnienie auta do testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdjęcie lejącej się wody na początku - jestem w szoku :shock: Nie sądziłem, że takie coś jest możliwe. Krzysiek - pracowałeś z innymi produktami przeznaczonymi do dachów cabrio - czy efekty były podobne? Jak z wytrzymałością u konkurentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Minęło 6 tygodni od aplikacji, która miała miejsce 24-go września. Auto użytkowane codziennie, zarówno w mieście jak i na długich trasach, nie garażowane, dach przed dzisiejszym testem nie był myty, ale został wysuszony (auto stało całą noc w hali). Panel testowy zdecydowanie się odróżnia, odpychanie wody identyczne jak w momencie nałożenia.

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Zdjęcia w czasie lekkiego deszczu:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Wg mnie rewelacja ale zobaczymy co dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...