Skocz do zawartości

Spezial Make Up Pasta Kocha


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis mialem kolejna mozliwosc przetestowania kolejnej pasty z firmy Koch, ktora dostalem od Lukasza.Tak pasta o rozowym kolorze dosc gesta latwo sie rozprowdza we wstepnej fazie obrobki natomiast po chwili pasta zaczyna sie rolkowac nawet przy uzyciu maszyny Cyclo i to dosc dziwne, ze nawet na lakierze Renaulta ktore uchodza za bardzo latwe i mile w obrobce, nie wiem moze to moj brak doswiadczenia z tym producentem, natomiast nie ma problemu z usunieciem psaty z lakieru schodzi bez problemow na bardzo duzy plus zasluguje fakt ze past doskonale sciagnela osadzony pyl z klockow,ktory byl pod listwami, wiekszosc past sobie z takimi brudami nie radzi.W moje ocenie jesli wezmiemy sklae od 1 do 10 ta past powinna dostac 6+

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To o tą Ci chodziło. Ja myślałem, że mówisz o tej z serii grun, blau i rosa. A ten make up, to z tego co pamiętam, sprawdza się na lakierach utlenionych bp. czerwonych opelkach. Ale to z opowieści. ja nie sprawdzałem. Podobno do tego została opracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o tą Ci chodziło. Ja myślałem, że mówisz o tej z serii grun, blau i rosa. A ten make up, to z tego co pamiętam, sprawdza się na lakierach utlenionych bp. czerwonych opelkach. Ale to z opowieści. ja nie sprawdzałem. Podobno do tego została opracowana.

Wiesz juz przerobilem kilka past Kocha nie pamietam ich nazw na dzien dzisiejszy, jedynie zielona mi sie nie rolowala :( i taka druga kuzwa biala nie pamietam nazwy jutro napisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

make up to takie wszystko w jednym, ja ją stosowałem dwa razy na das6 i średnim padzie , problemów nie było.

niestety pasta ta maskuje rysy, pracowało się z nią przyjemnie, ona właśnie należy do tej samej serii co blau, rosa, grun . można je stosować też ręcznie, trą, czyszczą, maskują, odżywiają, zabezpieczają, ot takie coś

druga seria to LASCK ART, a to już całkowicie co innego i o wiele droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

make up to takie wszystko w jednym, ja ją stosowałem dwa razy na das6 i średnim padzie , problemów nie było.

niestety pasta ta maskuje rysy, pracowało się z nią przyjemnie, ona właśnie należy do tej samej serii co blau, rosa, grun . można je stosować też ręcznie, trą, czyszczą, maskują, odżywiają, zabezpieczają, ot takie coś

druga seria to LASCK ART, a to już całkowicie co innego i o wiele droższe

No widzisz tobie wyszlo idelanie, zobacze jeszcze na innych lakierach i cykne foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ja również wcześniej napotykałem na takie sytuacje, czyli wałkowanie się pasty, ale tylko w przypadku tej najbardziej ściernej, czyli SCHLEIFPASTE, ponieważ nakładaliśmy jej stanowczo za dużo.

W przypadku nałożenia każdej z past czy mleczek na zabrudzoną lub zapchaną gąbkę sytuacja będzie się powtarzała, czyli wałkowanie pewne jak w Banku przy stosowaniu każdej z past i mleczek.

Nigdy nie słyszałem o takich sytuacjach przy innych pastach czy mleczkach firmy Koch-Chemie, jeśli tylko używasz czystej gąbki lub baranka.

Ja sam przy mocno zniszczonych lakierach pod warunkiem, że to nie Nano lakier lub ceramiczny używam SCHLEIFPASTE w połączeniu z białą twardą gąbką lub baranem.

Przy lakierach mniej zniszczonych lub ceramicznych używam FEINSCHLEIFPASTE również w połączeniu z białą twardą gąbką lub baranem.

Jeśli chodzi o usuwanie hologramów lub zadymień polerskich, które powstają po polerowaniu pastami ściernymi używamy HOCHGLANZ-ANTIHOLOGRAMM-POLITUR z gąbką pomarańczową średnio twardą + maszyna Makita BO 6040 lub od niedawna maszyną cyklo i muszę dodać, że jestem mile zaskoczony tą maszyną choć wydaje mi się że do hologramu gąbki są za miękkie. Tyle, że z tym tematem powinniśmy dać sobie radę. Jest tylko jedno ale czyli rozmiar tej gąbki, ponieważ jest troszkę nietypowy.

Zaś jeśli chodzi o mleczka z serii Lack-Polish Blau, Rosa i Grun to sytuacja jest bardzo prosta czyli mleczka wysoko połyskliwe mniej lub więcej ścierne.

Lack-Polish Blau – mocno połyskliwe / średnio ścierne – nadaje się do usuwania hologramów ( tańsza wersja),

Lack-Polish Rosa – mocno połyskliwa / mniej ścierna – według mnie do odnowy lekko zwietrzałych lakierów,

Lack-Polish Grun – mocno połyskliwa / najmniej ścierna – używam jej, jako cleaner ręczny lub maszynowy na czarnej miękkiej gąbce.

No i SPEZIAL-MAKE-UP. Ja używałem ją do szybkiego wykończenia i nigdy mi się nie wałkowała ale osobiście wolę Blau lub Rosa ponieważ po tych dwóch jest lepszy połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu do usuwania hologramów na dwugłowicówce używa się żółtych gabek nie tych szarych :) Szarymi nakłada się woski/sealanty :)

Tak Tomku zgadza się, ale ja spróbuję zamienić te żółte na pomarańczowe, które są troszkę twardsze i zobaczymy. Jak wyjdzie to dam znać. Powiedz mi tylko czy próbowałeś nakładać gąbki 80 mm, ponieważ z rozmiarem 110 mm jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu do usuwania hologramów na dwugłowicówce używa się żółtych gabek nie tych szarych :) Szarymi nakłada się woski/sealanty :)

Tak Tomku zgadza się, ale ja spróbuję zamienić te żółte na pomarańczowe, które są troszkę twardsze i zobaczymy. Jak wyjdzie to dam znać. Powiedz mi tylko czy próbowałeś nakładać gąbki 80 mm, ponieważ z rozmiarem 110 mm jest problem?

80mm są za małe ale Sonus ma 100 w swojej ofercie tak że do Kanara się zgłoś :) a jak coś to w stałej sprzedaży mam 110mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...