Skocz do zawartości

ATACK DO FELG -NIEŚMIERTELNY


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Będę go polecał, za te pieniądze (11zł)...prawie każdy go zna, ale na forum dla tych co nie znają. Sinie zasadowy. Rozpuszcza, brud spływa praktycznie sam. Wystarczy spłukać myjką, bez szczotki. Butelka wystarcza kilkanaście myć. Ostatnio nawet nie zjadł (mimo agresywności) PB wheel sealanta. To z dzisiaj.mam do testu kilka wheel cleanerów, ale czekam na marolexy.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Siemka dzisiaj antonio amator detailer chciałby wam pokazać swój drugi amatorski test. Środek to Autoland Atack do czyszczenia felg ;)

Wiem, że kilka osób u nas używało lub używa a kto nie używa dla niego ten test;). Oto i on, gwiazdor testu Dołączona grafika

Spójrzmy jak to pięknie producent chwali sobie swój środek do felunków

ATACK DO FELG – to nowoczesna receptura zawierająca detergenty najnowszej generacji, oparta o technologię NANO+.

SKUTECZNIE CZYŚCI FELGI SAMOCHODOWE : pył hamulcowy,

resztki olejów i gumy, zabrudzenia drogowe

Zapach: chemiczny ale przy pracy nie przeszkadza.

Konsystencja: płyn.

Kolor: Bezbarwny, na felgach nie zmienia barwy jak np. ironX.

Cena: 12zł za 700ml produktu.

Aplikacja: 1. Równomiernie spryskaj zanieczyszczoną powierzchnię felgi.

2. Odczekaj 2-3 minuty.

3. Spłucz felgi silnym strumieniem wody.

4. W razie potrzeby użyj szczotki.

Przejdźmy do rzeczy;) Na ogień poszły zapier... felgi mojego kuzyna. Oceńcie sami ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Standardowo syf brud i ogólnie pył hamulcowy i inne świństwa

Ja zamiast szczotki użyłem oczywiście pędzelka ;)

6vKPvf0Yo30

Może powiem coś odnośnie atomizera. Fajna sprawa bo działa pod każdym kątem i pracuje przyzwoicie :u .

R7ELTj9C-XY

Dołączona grafika W każdej pozycji :lol:

No to do atacku ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tutaj felga po spryskaniu autolandem(bez pędzelkowania) i spłukana wodą

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie wyszło to dobrze, więc drugi raz psiknąłem i w ruch poszedł pędzelek. Wszystko sprawnie poszło felunek opłukany i efekty na zdjęciach ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Całkiem przyzwoicie.

Zalety: +Cena

+Atomizer

Wady: -Bez pędzelkowania słabo mu idzie :evil:

Podsumowując Autoland Atack to środek warty spróbowania, zapach nie drażni przy pracy a atomizer nam ją ułatwia. Nie jest to środek do felg najwyższych lotów więc nie ma się co dziwić, że trochę mu trzeba pomoc. Ci,którzy spodziewają się, że brud zejdzie od razu po spłukaniu auta mogą się zawieść na Atacku. Jednak jeśli komuś zależy na kasie i nie straszne mu pędzelkowanie to polecam. Dawać pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna w moim zestawie jest ten środek. Uważam że w kwestii cena/jakość wypada całkiem nieźle. Nie śmierdzi tak mocno jak np. Żółwik którego ostatnio próbowałem.

No i ten opis "działa w każdej pozycji" to chyba miał być na co innego naklejony a nie na ten produkt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok właśnie się zdziwiłem bo w szukajce nie było nic o teście atacku a tu widzę szefo byka w nazwie zrobił i dlatego nie znalazło. Następnym razem będę szukał dogłębniej :lol:. Wcześniej któs pytał czy doczyści mocno zabrudzone felgi i ma odpowiedź w moim teście także myślę, że test się przydał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z marketowych środków uważam go za bardzo dobry i przystepny w cenie. Dla mnie to mógłby nawet i działać pod wodą (święconą).

Potwierdzam że bez dodatkowej pomocy w postaci szczotki, pędzelka czy innego narzędzia detailingowej pracy się nie obejdzie ale pomógł mi on w doczyszczeniu mocno zabrudzonych felg zimowych (od środka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...